gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Mevlana'nın Aşk İçin Söylediği En Güzel Söz Burada

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Aşk İçin Ne Güzel de Söylemiş Mevlana Mevlana'nın Aşk İçin Söylediği Söz

Sevgili melekler, aşk ne demektir denildiğinde herkes farklı bir tarif verir, kimine göre acı, kimine göre ise büyük bir mutluluk :) Bakın tasavvufun e önemli ismi Hz.Mevlana aşk için ne söylemiş, Aşk İçin Ne Güzel de Söylemiş Mevlana :)

Asena_Sule bunu beğendi.
Mevlana'nın Aşk İçin Söylediği En Güzel Söz Burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güzeL aşk sözLeri

En güzeL aşk sözLeri

en güzel aşk sözleri aşk ifadeleri Yanağına konan kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde, Hissettiğin o bir damla serinliği benimle paylaşmak istersen, Yönünü rüzgara dön ben o rüzgardayım... Kucaklamaya kollarının yetmeyeceği bir ağaç , bir tohumla başlar ; En uzun yolculuklar bir adımla başlar; Gerçek sevgiler ise küçük bir tebessümle başlar. Seni unutmak zor anlatmaksa imkansız,...
  2. Hz mevlana'nın gelini için söyledikleri

Hz mevlana'nın gelini için söyledikleri

Köpeklerin dili deydi diye deniz kirlenmez sözünü belki duymuşsunuzdur.. Bunu Mevlana'nın söylediğini bilmiyordum.. Bu olay esnasında kullanmış sözü. Mevlana,hanımı Gevher Hatun'a sorar ; -Gelinden ne haberler var ? Gevher Hatun çekine çekine anlattı.'' Efendimiz,geçen gün komşulardan duydum.Gelinimiz Fatıma'ya bazı soysuzlar yolda laf atmışlar.Her nedense Fatıma da bunlara karşılık...
  3. en güzel aşk sözleri

en güzel aşk sözleri

ÖZLETİYOR SENİ BU YAĞMURLAR Burada yağmur yağıyor Aralıksız yağıyor günlerdir Ama sen yine de şemsiyeni Almadan gel ilk otobüsle Buğulanan camlara usulca Yüzünü çiziyorum ki yüzün Bir yağmur damlası olup Düşüyor yapraklarına gülün Güller de bozamıyor bu uzun Karanlık sessizliğini kentin Anılarını yitiriyor sokaklar Bezirganlaşıyor bulvar ışıkları Tarih de kekemeleşiyor bazan Ki o zaman aşktır...
  4. 2012 En Güzel Aşk Sözleri Sevgi Mesajları arayanlar buraya gelsin!

2012 En Güzel Aşk Sözleri Sevgi Mesajları arayanlar buraya gelsin!

2012 En Güzel Aşk Sözleri Aşk Sözleri 2012, Sevgi Sözleri Anlamlı Aşk Sözleri http://www.meleklermekani.com/ask-resimleri/195542-2012-ask-resimleri.html konumuzdan sonra şimdide bütün aşıklara en güzel aşk sözleri sunuyor ve 2012 sevgi sözleri arayan tüm misafirlerimizi bu sayfamıza davet ediyoruz. -Seni günde 1 kez düşnüyorum oda 24 saatimi alıyor - Yol sen olsan yorulmadan...
  5. Atatürk'ün Öğretmenler İçin Söylediği Güzel Sözler

Atatürk'ün Öğretmenler İçin Söylediği Güzel Sözler

öğretmenler günü sözleri, 24 kasım öğretmen günü sözleri, eğitim ile ilgili sözler Her yıl 24 Kasım tarihin de öğretmenler günü kutlanır. Atatürk eğitime ve eğitimin temelini atan öğretmenlere çok değer verirdi. Mustafa Kemal Atatürk'ün öğretmenler için söylediği birbirinden anlamlı ve değerli güzel sözleri bizler de sizler için paylaşıyoruz. Öğretmenler!... Cumhuriyet, fikren, ilmen,...

Sayfayı Paylaş