gebe
  1. İsyanlı Sükut

İsyanlı Sükut Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Mevsim açmazı...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında İsyanlı Sükut tarafından paylaşıldı.

Bir açan bir kapayan bahar havası gibi havamız. Rüzgar biraz fazla esse ikimizde ki çiçekler de yerlerde. Sence bizim çiçekler meyveye döner mi?
    İsterdim ki ben kış ken sen yaz olasın ben yaz ken sen bahar madem ikimizde aynı mevsimi birlikte yaşayamıyoruz bari tamamlasaydık mevsimleri.
    Ne gezer…
    Sen haklı ben haklı hiç mi haksızı yok bu işin.
    Ben de erkek dediğin dağ gibi yıkılmaz çığ gibi aşılmaz olmalı.
    Sende kadın dediğin vadi gibi yemyeşil ova gibi dümdüz.
    Nerde bizim birbirini tamamlayan gökyüzümüz.
    Hani benim yüzümün bir yanı ağlarken sende gülen yanı.
    Ah be canım bu ilişkide mevsimler gibi dengesini iyice yitirdi.
    Yine de senle her açmaza hala devam diyen yüreğime ne diyeyim bilmem ki

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cevap: Mevsim açmazı...
    paylaşımın için tşk ederim emeğine yüreğine klavyeye basan parmaklarına sağlık :D:D + 100 rep senindir :D

3. Cangülüm

Cangülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Mevsim açmazı...

çok güzeldi emeğinize sağlık.

Mevsim açmazı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mevsim

Mevsim

Görülen mevsimle ilgili hayırlı bir olayı işaret eder
  2. Bir Dahada Açmaz Güller

Bir Dahada Açmaz Güller

kış geliyor bir daha da açmaz güller kış geliyor bir dahada açmaz güller . kış geliyor bir daha da açmaz güller tekil mutlulukların çoğul yalnızlıklarıdır elde kalan borç harç mutlulukla ne yaşanırsa o kadar yaşadık .. ey ömrümün virgülü böyle mi bitecektik ha sen gittin .. türkülere sığmaz oldum dışım içime dar yelkensizim rüzgarlara çıktım kıyılara...
  3. Dört Mevsim...

Dört Mevsim...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Av mevsimi

Av mevsimi

av mevsimi mekan av mevsimi çekim mekanları Uzun zamandan sorna bu Filmde Sener Sen´i tekrar Sinema ekranlarinda görmek cok güzel, oyunculuguyle ve tecrübesiyle bu Film sayili kaliteli Filmler arasina girecegine eminim.... Sinemamızın dev isimlerini buluşturan 'Av Mevsimi', bir cinayet araştırması sırasında hayatları altüst olan üç polisin hikayesini beyazperdeye taşıyor. Yılın en...
  5. Av Mevsimi

Av Mevsimi

av mevsiminin sonunda ne oluyor av mevsimi sonunda ne oluyor Son zamanlarda Türk snemasında yüzümüzü güldüren filmler ortaya çıkıyor,Usta oyuncular kaliteli senaryo ve yönetmeninde başarısıyla birlikte artık sinema salonlarında yerli filmlerede rağbet oldukça fazla oluyor.İşte onlardan biri olan ve daha çok yeni vizyona girdiği halde sinemaseverlerden tam not alan "Av Mevsimi"isimli...

Sayfayı Paylaş