gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mikrodalga fırın:

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Mikrodalga fırın: Mikrodalga fırının altında, üstünde ve yanlarında en az 37.5 cm. boşluk bırakmak doğru olur. Fırından çıkacak sıcak tabakları koymak için yere ihtiyacınız olacaktır. Mikrodalga fırının tabanı, tezgah üstü ve göz hizası arasında olmalıdır. Bu da yaklaşık olarak yerden 90 cm. ile 135 cm. arasında bir değerdir.

Mikrodalga fırın: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlk mikrodalga fırın

İlk mikrodalga fırın

ilk mikrodalga fırın ilk mikrodalga fırın fırının tarihçesi Yiyecekleri radyo dalgaları ile ısıtan bir fırın fikrinin patentini 1945’ te Amerikalı mucit Percy L. Spencer almıştır. Yiyecekler, mikrodalga adı verilen radyo dalgalarıyla bombardıman edilir, bunun neticesinde moleküler titreşerek yiyeceğin ısınmasını sağlar. Mikrodalga fırınların kapağındaki metal teller ise mikrodalgaların...
  2. Hangi marka mikrodalga fırın

Hangi marka mikrodalga fırın

en iyi mikrodalga fırın 2011 en iyi mikrodalga fırın, markası, markaları, fiyatları, fiyatı, özellikleri, kullanımı, çeşitleri, kullanıcı yorumları, tavsiye, önerileri burada arkadaşlar. Bizim mikrodalga fırınımız Bosch, oldukça memnunuzda :) Zaman ayarlı, isterseniz kısacık süre içersinde bile buzu eritebiliyor. Temizliği kolay ve kullanışlı. Fiyatı da kalitesine göre oldukça makul bence...
  3. Mikrodalga fırın nasıl kullanılır

Mikrodalga fırın nasıl kullanılır

Arkadaşlarım bir mikrodalga fırın aldım da kullanırken nelere dikkat etmeliyim yani nası kullanacağım ben bunu ?
  4. Mikrodalga Fırını Kim Buldu

Mikrodalga Fırını Kim Buldu

Mikrodalga Fırını Kim Buldu arkadaşlar bana Mikrodalga Fırınının icadı hakkında bilgi veriniz lütfen!
  5. Mikrodalga Fırının İcadı

Mikrodalga Fırının İcadı

Mikrodalga Fırını İlk Kim Buldu Mikrodalga Fırını Kim İcat Etti Evlerimizde kullandığımız, modern çağın en gelişmiş cihazlardan biri olan mikrodalga fırını kim buldu hiç düşündünüz mü melekler ? İşte cevabı.. :) Askeri elektronik cihazlar üreten Raytheon şirketinde çalışan mühendis Percy Spencer 2. Dünya Savaşı sırasında radar vakum tüpleri için araştırmalar yapıyordu. Laboratuarında...

Sayfayı Paylaş