gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

millet vekilleri

Konu, 'Zeka Soruları' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

5 partinin temsil edildiği bir ülkenin parlamentosunda toplam milletvekili sayısı 200 olup güvenoyu için en az 101 milletvekili gerekmektedir. Bu parlamentoda; - Hiçbir iki partinin oluşturacağı koalisyon güvenoyu sayısına ulaşamamaktadır. - Herhangi 3 partinin oluşturacağı bütün koalisyonlar güvenoyu alabilmektedir.
    En az milletvekili olan partiyle, en çok milletvekili olan parti arasındaki fark en fazla kaç olabilir?

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Ce: millet vekilleri
    :mosking: milletvekilleriyle aram iyi değildir

millet vekilleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. slm millet:)

slm millet:)

slm bn hilal...forumu çok beğendim..paylaşımlarla desteklicaz inş.
  2. Vekil

Vekil

Bakınız; Vekalet.Rüyada bir is için bir kisiyi vekil ettiginizi görmek, dünya islerinin yolunda gittigine delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada vekil görmek, günah kazanan birisine isarettir.
  3. Slm millet

Slm millet

mrb bn kübra kütahyadan 16 yaşındayım herkese ii forumlar
  4. CHP 'li millet vekili Seki için ne dedi

CHP 'li millet vekili Seki için ne dedi

Deniz Seki gündemde kalmaya devam ediyor adeta memleket meselesi haline geldi diyorum herkes bi yorum yapıyor..... 'SEKİ AMATEM'E YATSIN!' MECLİS UYUŞTURUCU KOMİSYONU'NDAN CHP'Lİ ERSİN: 'SEKİ'NİN CEZAEVİNE DEĞİL TEDAVİYE İHTİYACI VAR'.. Kokain operasyonu kapsamında tutuklanan şarkıcı Deniz Seki'nin durumu Meclis gündemine taşındı. Meclis Uyuşturucu Komisyonu ve İnsan Hakları Komisyonu üyesi...
  5. millet vekilleri kim tarafından seçilir

millet vekilleri kim tarafından seçilir

milletvekilleri kim tarafından seçilir milletvekilleri kimler tarafından seçilir milletvekili kimler kaç yıl için vekillerimiz seçiliyor Merhabalar, Millet vekillerinin kimin tarafından seçildiği ile alakalı yardımcı olur musunuz lütfen ? Teşekkür ediyorum. Sağolun şimdiden.

Sayfayı Paylaş