gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Mini Gelinlere Gelinlikler

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

gelinlik, modelleri, çeşitleri, düğünde giyilecek, çocuklara gelinlik modelleri buradan bulabilirsiniz
    Hanımlar Dün gelinlik bakmak için Yonja moda evine gittim.. Allahım onlarda ne bu küçük hanımefendilere göre olan mini mini gelinliklere bayıldım:) Sizlerde bakın hanımlar ..

nese355 bunu beğendi.
Mini Gelinlere Gelinlikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Açık gelinler için gelinlik modelleri

Açık gelinler için gelinlik modelleri

modern gelinlik modelleri bolerolu gelinlik modelleri açık bolerolu
  2. 2011 Sezon Gelinlerine Özel Gelinlikler

2011 Sezon Gelinlerine Özel Gelinlikler

gelinlik, modelleri, yeni sezon, 2011 gelinlikleri, en yeni gelinlik modellerini buradan bulabilirsiniz 2011 yılı içerisinde evlenecek bayanlar sizler için en moda ve çağdaş gelinlik modellerini sunuyorum. Abartıdan uzak şıklığa yakın :) bayıldım bu modele üst kısmı benim beğendiğim modeli andırıyor..
  3. 2012 Mini Gelinlik Modelleri

2012 Mini Gelinlik Modelleri

2012 mini gelinlik modelleri mini gelinlikler modelleri gelinlikler 2012 gelinlik modelleri en güzel gelinlik modelleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Ben kabarık uzun etekli gelinlik istemem benimkisi kısa olsun rahat olsun mu diyorsunuz :D:D işte tam da yerindesinizi melekler :D:D 2012 Mini Gelinlik Modellerini sizler için getirdik. Biraz Bildiğimiz Gelinliklerin dışında ama...
  4. Balıketi Gelinler İçin Gelinlik Modelleri

Balıketi Gelinler İçin Gelinlik Modelleri

Bu konu; Balıketi Gelinler İçin Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, birkaç kilo fazlanız olabilir, bu hemen sizin moralinizi bozmasın. Düğün tarihinize kadar verebileceğiniz kadarını verir, veremeseniz bile balıketi halinizle de gayet güzel görünebilirsiniz. Bunun için bazı noktalara dikkat etmeniz ve gelinliğinizi ona göre seçmeniz koşuluyla. Özellikle düğün...
  5. Tesettürlü gelinler için kabarık gelinlikler

Tesettürlü gelinler için kabarık gelinlikler

Her genç kızın hayali günün birinde mutlu bir yuva kurmak ve bu yuvayı kurarken içine sinen bir gelinlik modeli giymektir. Şimdi ki konumuz da sizlere tesettürlü gelin adaylarına özel olarak prenses gelinlik dediğimiz eteği kabarık gelinlik modellerini paylaşıyorum. Gelinlik modelleri arasın da asla trendlerden düşmeyen kabarık gelinlik modelleri, gelin adaylarını adeta bir masal kahramanı...

Sayfayı Paylaş