gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

minik meleklerini taşıyan anne adaylarına birkaç tavsiye...

Konu, 'Gebelik' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Mnik meleklerini dünyaya getirecek anne adayı melekler yaz aylarını rahat geçirmek için size bir kaç tavsiye... [​IMG]

• Daha sakin bir hayat tercih edilmeli
    • Hem çevreden kaynaklanan, hem evde hem de iş yerinde yaşanan sıkıntılar azaltılmalı
    • Gün içindeki iş planları daha az olacak şekilde düzenlenmeli
    • Kişiye ait daha fazla ve daha kaliteli zaman yaratılmalı
    • Sabah akşam 30- 40 dakika temiz havalı bir ortamda yürüyüş ve yoga, pilates gibi hem vücudu hem ruhu stresten uzaklaştıracak sporlar yapılmalı

Kısa Bir Tatile Çıkın!

Eğer tablo normal çizgiler dışına çıkarsa yani gebe çok isteksiz, mutsuz, çevresine karşı kırıcı, günlük yaşam aktivitelerini gerçekleştiremeyecek kadar halsiz, bitkin, iş yaşamında başarısız olacak uç noktalara ulaşırsa mutlaka desteklenmeli. Yapılacak testlerle biyokimyasal parametreleri ideal seviyeye getirilmeli, spor aktiviteleri ile ruhsal gerginliği azaltılmalı, hem aile içi ilişkileri desteklenmeli. Ayrıca çevre değişikliğine gidilebilir, bir süreliğine tatile çıkılabilir.

Evett hadi anne adayları bavulları hemen toplayın tatilinizi rahatlıkla geçirebileceğiniz bir yerlere gidin unutmayınki sizin sağlıkğınız minik meleğinizin sağlığı demektir ee hadiiii hala ordamısınız:)

minik meleklerini taşıyan anne adaylarına birkaç tavsiye... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne adaylarına..

Anne adaylarına..

Hamilelik dönemi kıyafet ve giyisileri gebelik süresi boyunca rahat olması gerekir. Bu yüzden kıyafet seçimimizde dikkatli olmamız gerektiğine inanıyorum sizin için ayrı bir motivasyon kaynağı olacak bu kıyafetleri mayoları beğenirsiniz umarım:)...
  2. Minik Melekler..

Minik Melekler..

bebek bebek resmi göster güzel fotoları komik videoları komik bebekler videoları Bunlarda ufak melekler.. Kimileri erkek ama olsun onları görmemezlikten geliverin ayol.. hahaha hahaha :):) Köylü kızı Zeyno.. tatlılığa bak ya gözlere heyy Maaşallah.. Pantolon giymeyi unutmuş şeee ettim ben ona giydirdim :) Boyna bak sen ya kıyamam .. Noluyo ya napıonus çocuğa... aaaaaa Buyur...
  3. Dikkat Makyaj Yapan Anne Adaylarına Uzmanlardan  Uyarı Hamiş Melekler Buraya

Dikkat Makyaj Yapan Anne Adaylarına Uzmanlardan Uyarı Hamiş Melekler Buraya

gebelikte makyaj,gebelikte makyaj zararlı mı, Makyaj yapmayı seven ben kozmetikten vazgeçemem diyen anne adayları uzmanlar dikkat etmemiz gerektiğini söylüyor.Biliyorum makyaj yapmaktan vazgeçmek zor ama dikkat etmemiz gereken bazı hususlar var çünkü bildiğimiz gibi bu tip kozmetik ürünler kimyasal içeriyor ve buda bebeğimize zarar verebiliyor her zaman güvenli olan kozmetik ürünlerini...
  4. Hamile Kalabilmek İçin 10 Basit Yöntem....Melek Anne Adayları İçin...

Hamile Kalabilmek İçin 10 Basit Yöntem....Melek Anne Adayları İçin...

Hamile Kalmanın Yolları Hamile Kalabilmek İçin Basit Yöntemler Hamile kalmak: bazıları ilk evlendikleri yıl bazıları 3 yıl bazıları 8 yıl sonra kalabiliyor...Herkes sırasını bekliyor meleklerim..Allah ne zaman taktir etmişse o zaman inşallah..Peki bekleyip kalmak ta olmaz tabi bazı şeyleri yapıp gerisini Allahın taktirine bırakalım...İşte o yapabileceğiniz basit şeyler hakkında aşağıda 10...
  5. Melekler Eşleriniz Baba Olmaya Hazır mı? Anne Adayları Buraya

Melekler Eşleriniz Baba Olmaya Hazır mı? Anne Adayları Buraya

baba olmaya hazır mıyım,baba olmaya hazırlık,anne ve baba olmak, Melekler hamilelik bir tek sizi ilgidiren bir konu değildir unutmayalım ki eşlerimizin de bunda etkisi büyüktür sizlerinde eşleri bütün gebelik sürecinde sizlerle birlikte bir takım duygusal süreçlerden geçebilirler peki ya onlar hazırlar mı baba olmaya yaşadıkları duygular nelerdir eminim ki onlarda çok mutludurlar ama ilk defa...

Sayfayı Paylaş