gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Minik minik fiyonklar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Şu minicik fiyonklar değilmi ayakkabıları böyle güzel yapan...Ne kadar hoş durmuş bayılıyorum fiyoklara..[​IMG] [​IMG]

Minik minik fiyonklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Minik köpek:)‏

Minik köpek:)‏

MİNİK KÖPEK Geçenlerde bir yazıya rastladım... Yazıyı okuduktan sonra hayatta karşımıza çıkan zorluklara karşı keşke bizde bu kadar pratik çözümler üretebilsek diye aklımdan geçti. Bugünlerde sınavlar üst üste, herkes puan hesaplaması, yeni bir hayat peşinde herkes kafasında ki A planında peki nedir B planınız? Yoksa hayatın akışına mı bıraktınız ömrünüzü.... Neyse biz hikâyemizi...
  2. minik ifadeler

minik ifadeler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Minik minik bebiş tulumları

Minik minik bebiş tulumları

Bu minik tulumlarla bebişleriniz şeker gibi görüünecek.Hepsi de birbirinden şekerler.Bayıldım ben bunlara bayıldım :) oyyy ne ciciler yaa :)
  4. Miniklere gelinlikler

Miniklere gelinlikler

Minik kızlarımıza şipşirin gelinlik modelleri güzel kızlarınız bu gelinliklerin içinde dahada güzel olacaklar :)...
  5. Minik ikoncan

Minik ikoncan

Chanel çantalı ve siyah kürklü hanımefendi minik ikoncan huzurlarınızda.Ama ben seni yerim demektan başka bi yorum yapamıycam :)

Sayfayı Paylaş