gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Mirkelam - Erenköy

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Bir gitar sesi duyduğumda Hatırlarım ben seni Senle birlikte
    O boş evde
    Anlamlı yuvarlanmalar halının üstünde
    O halı uçururmuş meğer
    Gökyüzüne bizi

Önünden geçtim dün o evin
    Erenköy'de hani
    Büyütmeye çalıştığımız o çiçek solmuş
    Dolaştım bütüm odalarını
    Aradım boşuna sesi
    Uzandım yine o halıya
    Uçursun diye beni
    Çalışmıyor yaşamıyor ki sensizken hiçbirşey
    Sanki illede istiyorlar seni

Çalamadım bak o gitarı uçtu o melodi
    Ellerimde çiçekler gözlerimde hüzün
    Önünden...

Mirkelam - Erenköy konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mirkelam - Mesele

Mirkelam - Mesele

ister yakın ister uzak kapkarışık duygular ister uzun ister kısa aşktan yana kaygılar ister büyük ister küçük herkesin içinde ister sarışın ister esmer seç gönlünce (NAKARAT) NE OLMAK YADA OLMAMAK NE ÖLMEK YADA ÖLMEMEK SEVMEK YADA SEVMEMEK İŞTE BÜTÜN MESELE BU ister dursun ister sürsün bu şarkı çok karışık ister uysun ister uymasın duyguma alışık ister evet ister tersi karşılıklı duygular...
  2. Mirkelam - Laubali

Mirkelam - Laubali

Sen beni sevdin Bende seni Bir zaman sonra Sevgi ucuzlukta Olmuşuz laubali Laubali lalla laubali Laubali lallalalalalala Özledim seni Sende beni Biz yakın yerlerde Kalmadı mesafe Olmuşuz laubali Laubali lalla laubali Laubali lallalalalalala Talihsiz seslenişlerim Durdurmasın senle beni Doğrudur eğer hissediyorsan Beni seviyorsundur seviyorsan __________________
  3. Mirkelam - İstanbul'da

Mirkelam - İstanbul'da

istanbulda bir barda istanbulda bir barda bardak şarap yanımda mirkelam mirkelam video Eğlenmeye bak şu sevgili dünyada Zevk almayı tat özverili dünyada İstanbul'da İstanbul'da İstanbul'da İstanbul'da İStanbul'da bir barda bir bardak şarap yanımda Seni özlüyorum kaçsam da buralara Arkadaşlar geldi sonra oturdular masama Düşünmedim seni o an onlarlayım nasıl olsa Arkadaşlar geldi sonra...
  4. Mirkelam - Hatıralar

Mirkelam - Hatıralar

Geçip giden zamanları Bir yerlerde bulsam Sonra üzülsem Üzüldüğüme üzülsem Gözyaşıma dalıp dalıp Seni hatırlarım Gittin şimdi sen Yoksun yanımda Bir şey istemem Neye yarar hatıralar __________________
  5. Mirkelam Röpörtajı

Mirkelam Röpörtajı

Mirkelam GELENEĞİ BOZDUNUZ VE BU KEZ 3 YIL YERİNE, BİR ÖNCEKİ ALBÜMDEN İKİ YIL SONRA ALBÜM ÇIKARMIŞ OLDUNUZ ... “Mutlu olmak istiyorum” albümünü 2006 yılının 27 Aralık’ında çıkardım. 2007 değil, 2006’da çıkarmak istiyordum. Bunun sebebini bana hep soruyorlar, neden 3 sene de bir albüm çıkarıyorsun diye. Ben de hile yaptım ve 2 sene de çıkarmış oldum albümümü. Epey acele...

Sayfayı Paylaş