gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Mirkelam - Şarkılar Martılar Vicdansız

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Burda yanan bir kalp var Burda aşkta haksızlık Eğer varsa eşitlik
    Bunda suçlusun sende (benim kadar)

Duygular seni arar vicdansız
    Şarkılar, martılar, vicdansız
    Kalbimden sizi atmam imkansız
    Beni bu hale atan vicdansız

Umut mutlulukta gizli
    Yar, aşk veya uçurum
    Yaşlar gözyaşı dolu
    Siz vicdansızsınız

Mirkelam - Şarkılar Martılar Vicdansız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. MaRtıLaR...

MaRtıLaR...

Bundan yüzyillar önce deniz aşırı, çok güzel bir ülke varmış. Tabi her masalda oldugu gibi bu masalda da o ülkenin bir kralı ve tabii ki bir de prensesi varmis. Prenses dünyalar güzeli bir kızmış. Kral ona bakılmasını yasaklamış, her gün dolaşmak için saray muhafızları ile sarayın dışına çıkacağı ilan edildiginde halk eğilir ve gözlerini kapatır, ya da evlerine kaçışırmış. Onu görmenin...
  2. Martı

Martı

Rüyada martı gören kimse, uzun zamandır beklediği, mutluluk verecek haberi alacak demektir. Haber olarak yorumlanır.Rüyada marti görmek, zenginlik, göl, cömertlik, iyi bir kisi, bir rivayete göre, zengin ve güzel bir kadin diger bir rivayete göre de her ne suretle olursa olsun, hayir ve nimete delalet eder. Evine bir marti tutup getiren, zengin ve güzel bir kadinla, kadin ise bir erkekle...
  3. Sinan Özen - Vicdansızlar

Sinan Özen - Vicdansızlar

sinan özen vay vicdansızlar vay sinan özen vicdansızlar Haber aldım kara çalmışlar adıma Ağalar beyler hain pusularda Kahpe eller yalanlarla Gülümü soldurmuşlar Koştum feryadına geldim Bahar dalımı helalimi Acımadan vurmuşlar Koştum feryadına geldim Nasıl kıydılar bir cana Yok mu kanun yok mu bi ceza Adalet bu ne bu dünya Vay vicdansızlar vay Allah�tan korkmazlar Kaderimle oynayanlar...
  4. Mirkelam - Katilimsin

Mirkelam - Katilimsin

Tanrının bana verdiği hazinede Ucuzmuşsun sahteymişsin Korkulan duygular mutluluğunda Basitmişsin, değmezmişsin Vur derinden kalbimden beni Öldür aşkımı bıçakla sevgimi Vur derinden kalbimden beni Bırak uçurumda ellerimi Katilimsin sen katilimsin Duvarımda kanla adın yazar Katilimsin sen katilimsin Kalbimde parmak izin var Güzel başlayan herşey kendin için Bencilmişsin,...
  5. Vicdansız Yüreklerde Hissedilmeyen

Vicdansız Yüreklerde Hissedilmeyen

Vicdansız Yüreklerde Hissedilmeyen Vicdansız yüreklerde hissedilmeyen Ve anlaşılmayan sevdanın öyküsü Lal olmuş,donmuş kalmış Sakin ama bağrını y ı r t a r c a s ı n a Hüzünlü türküsü Ah olmuş ağıt olmuş Bu uçurum kenarındaki gonca güller Nefes alışımızın tek nedeni Kör talih benim,umut senin Dokunmayın bana korlar düştü içime Susmak tek çare mevzu...

Sayfayı Paylaş