gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

misafire hamsi tavanın yanında neler ikram edilir kalabalık gelecekler acil yardım is

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

misafire hamsinin yanında ne yapılır menü oluşturmama yardım

misafire hamsi tavanın yanında neler ikram edilir kalabalık gelecekler acil yardım is konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Yar Yanına Geleceğim

Yıldız Tilbe - Yar Yanına Geleceğim

yıldız tilbe canım aşkım şu an yoldasın Canim Askim Su An Yoldasin Acik Olsun Gittigin Yer Bastigin Toprak Ne Sansli Bir Yaninda Ask Bir Yaninda Mesk Ugurlar Olsun Git Gel Hersey Sevincle Selam Getirsin Isin GÜcÜn Ras Gelsin Suan Yaninda Olsam KÖlen KÖpegin Olsam Attigin Lokmayla Doysam Her Seyimi Topladim Kendimi Hazirladim Yar Yanina Gelecegim Yar Seni Hep Sevecegim Yar Dayanamayacagim...
  2. Kahveyle Birlikte Neden Su İkram Edilir

Kahveyle Birlikte Neden Su İkram Edilir

kahveyle ne ikram edilir kahvenin yanında ne ikram edilir türk kahvesinin yanında türk kahvesi nasıl kahve nasıl Kahveyle birlikte tepsiye bir bardak da su koyulur ve kahve suyla ikram edilir...Nedeni nedir biliyormusunuz meleklerim ben hep bunu merak etmişimdir ve üşenmedim araştırdım...Belki bir çoğunuz biliyorsunuzdur ama ben benim gibi bilmeyenler için paylaşmak istedim... Neden...
  3. köpekler neden titre acil yardım

köpekler neden titre acil yardım

kızlar 2 yaşında bir köpeğim var bugünlerde acayip şekilde titriyor ve kakası sarı renkli bunun sebebi ne ne olur köpüşüm ölmesin :S
  4. doğum sonrası misafirlere neler ikram edeceksiniz?

doğum sonrası misafirlere neler ikram edeceksiniz?

Doğumuma çok az kaldı ve çok heyecanlıyım.İlk çocuğum.Herşey tam olsun istiyorum.Bebek çikolatası falan yaptırıyorum ama misafirlere hastanedemi evdemi ne ikram etsem nasıl yapsam bilemedim.Siz neler yaptınız, nasıl ikramladınız geleni gideni?
  5. çocuk misafirlere ne ikram edebilirim

çocuk misafirlere ne ikram edebilirim

hanımlar hadi beni bu dertten kurtarın çocuğumun doğum gününde tabiki hamur işleri olacak ama ben sadece çocuklara hitap edebilecek bir şeyler istiyorum bu konuda yardım eder misiniz bir de tabi tarif olursa yemede yanında yat :P

Sayfayı Paylaş