gebe
  1. huzursokaqı

huzursokaqı Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    38
    Ödül Puanları:
    18

misafirler sizlerde üye olsanız ya:)

Konu, 'Kadınlar' kısmında huzursokaqı tarafından paylaşıldı.

kızlar gece saat 4 ama misaifr kullanıcı sayısı 800 nerdeyse maşallah demek geldı ıcımden ne cok sıteye bakınan mmisaifrler varmış maşallah ama sessiz kalmayın derim ben:):polis:

2. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28
misafirler sizlerde üye olsanız ya:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sohbet tahtası üye olmayanlar tarafından okunmasın diyorum ya siz?

Sohbet tahtası üye olmayanlar tarafından okunmasın diyorum ya siz?

Sohbet tahtası üye olmayanlar tarafından okunmasın diyorum tüm üyelerimiz bu konuda hemfikir miyiz?
  2. Misafirlerinizi şımartacak sofralar sizin elinizde

Misafirlerinizi şımartacak sofralar sizin elinizde

eve yemeğe aldınız misafirlerinizin yemeklerin tadından ziyade birde sofranın şıklığından etkilenip kıskanmasını hangi kadın istemez ki :D:D o zaman sizler için tüyolar buyrun :D:D Sofranızı şenlendirin... Misafirlerinizi şımartacak sofralarda, kendi el becerinizi kullanarak şaşırtıcı sürprizler hazırlayabilirsiniz. Çiçeklendirin Sofrada oturacak kişilerin yerlerini...
  3. Ya sizce?

Ya sizce?

kocamı aldattım itiraf kocamı aldattım pişmanım itiraf ediyorum Sevgili meleklerim, büyük bir sorun haline gelmiş bir konuyu sizle paylaşmak istedim. Bu dünya cok kücük ama bir o kadar icine sıgdırabilecek seylerimiz var. Mehmet gibi bir koca ve Filiz gibi bir kadın........ Aldatmak başta insana büyük zevk verse de bir süre sonra içini yavaş yavaş kemirmeye başlıyor. Ben eşimi aldattım içim...
  4. İftarda Misafir Menüsü istiyorum sizden

İftarda Misafir Menüsü istiyorum sizden

kızlar yarın akşam iftara misafir alıyorum biraz kalabalık olacağız ve sizden iftar soframın lezzetli ve zengin olması için İftarda Misafir Menüsü önerilerinizi ve tarif vermenizi rica ediyorum.
  5. ya neden üye olamiyorum

ya neden üye olamiyorum

Form dolduruyorum ama olmuyor

Sayfayı Paylaş