gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Modanın Yeni Rengi Kobalt Mavisi

Konu, 'Moda Güncel' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

kobalt mavisi kobalt rengi mavi Kızlar son zamanların en moda rengi kobalt mavisi yada diger bir adıyla elektirik mavisi...Kafamızı nereye çevirsek bu rengi görüyoruz

Parlak renginden dolayı, girdiğiniz mekanlarda hemen ilgi odağı olabilirsiniz Rengin çok kesin ve net bir tavrı var Özellikle mini elbiselerde gerçekten çok hoş duruyor

Koyu bir renk olduğu için kumaşın üzerine işlenerek ya da kat verilerek oluşturulan drape ve detayların fark edilmesi zor Bu yüzden bu elbiselerde genellikle düz kesimler ve taşlı işlemeler kullanılıyor Omuzlarda bir fiyonk ya da kollarda yine mavi taşlarla yapılan işlemeler çok hoş durabiliyor Tıpkı Ina Soltani ve Alexander McQueen’in yaptığı gibi…

Ayrıca seçtiğiniz renk kobalt mavisi olunca, kumaş yelpazesi de çok genişliyor Şifon gibi hafif bir kumaş da kullanabilirsiniz Ginnifer Goodwin’in Altın Küre Ödülleri’ndeki elbisesi bunun çok başarılı bir örneği Ya da Eva Longoria Parker gibi saten görünümlü ve işlemeli bir kumaş da tercih edebilirsiniz Tamamen nasıl görünmek istediğinize bağlı; sportif mi olmak istiyorsunuz, modern mi, yoksa otantik mi? Seçim sizin

2. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    bende çok seviyorum bu renk bişiler almam lazım mutlaka..

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Banada alsana aneyy :D:D Zaten ojede alıcam dedin almadın kandırdın :seker:

4. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0

aaa aldım kızım beni ziyarete gelince vercem :D:D bubanız gelicekmiş yakında onla gönderim istersen :hhh: :hhh:

bu kız da hep anneye özenio kendime ne alsam istio :hhh: :hhh:

5. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çok iddialı bi renk :)

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hmm güzel renk gercekten :) o zaman gece elbisemi bu renk alıym :p

7. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    :D güzell hoş bi renkmiş ama ben giymem sevmem bu tarz renkleri :)

8. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    güzell ama sankii biraz abartılı bir renkkk ne bilim yinede eline saglık canım..

9. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
Modanın Yeni Rengi Kobalt Mavisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. modada yeni çılgınlık gizli topuklu ayakkabılar

modada yeni çılgınlık gizli topuklu ayakkabılar

gizli topuk erkek ayakkabısı gizli topuklu spor ayakkabı Giymek Cesaret İstiyor ! Ayakkabı hastalarına müjde, işte size kimsenin giymeye kolay kolay cesaret edemiyeceği kadar orjinal yeni ayakkabı tasarımı. Topuklu, 'topuksuz ayakkabının' bir bölümünün hiç olmaması paha da ağır olmasını engellememiş, bu yeni modayı takip etmenin bedeli sadece 1800 sterlini gözden çıkartmanız yeterli..
  2. Yeni Saç Rengim Nasıl Sizce?

Yeni Saç Rengim Nasıl Sizce?

hilary duff saç rengi hilary duff saç modelleri Merhaba meleklerim saçım siyahtı ve bıkmıştım artık açayım biraz sarı marı yapaym dedim ama kuaföre gitmek istemedim .Bu yüzden Palette saç açıcısı aldım. Saçlarıma bir güzel sürdüm beklemeye koyuldum.Bekle bekle derken saçlarımın uzayan kısımları yani dipten çıkanlar kızılımsı sarımsı bişey oldu siyah bölümler ise kimi yeri olduğu gibi...
  3. Fahriye Evcenin yeni saç rengi

Fahriye Evcenin yeni saç rengi

yahu bu farriye evcenin yeni saç rengi nedir allaşkına inanılmaz hoşuma gitti bu sezonda sanki bu rengi kullanacakmışız gibime geliyor bilgi verin lütfen bende yapcam :)
  4. Modanın Rengi 2012 Yılında Turuncu

Modanın Rengi 2012 Yılında Turuncu

2012 yılı renk modası turuncu 2012 moda renkleri turuncu Sevgili melek'ler, 2012 yılın renkleri arasında trend olan turuncu ve mandalina renkleri oldu biz de bu konuda biraz araştırma yaptık ve siz modayı yakından takip eden Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için turuncu renk kıyafet modellerini bu sayfamızda topladık :)
  5. Saç Modasında Yeni Trend Saç Uçlarına Röfle !

Saç Modasında Yeni Trend Saç Uçlarına Röfle !

Bu konu saç uçlarına röfle hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, seneler önce başlayan röfle modası ufak tefek değişikliklerle geçerliliğini korumaya devam ediyor. Bu sene röfleyi bol bol saç uçlarında göreceğiz. Hollywood yıldızlarından ülkemizde ki starlara kadar ünlülerin uyguladığı bu moda Kaliforniya çıkışlı ve Ombre Hair olarak adlandırılıyor. Yıllarca saç diplerinde,...

Sayfayı Paylaş