gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Monique Lhuillier 2010 gelinlik koleksiyonu

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

monique lhuillier gelinlik gelinlik koleksiyonları Gelinlik firmaları yeni sezonun modasına şimdiden kendi taraflarında tüm hazırlıklarını bitirip modellerini değişik defilelerle tanıtmaya başladılar bile
    Sezonun yeni gelinlik modellerinde ilk göze çarpan kumaşların kalitesi dantelin zerafeti ve işlemelerin ön planda olması göze batıyor

Zarif ve hoş modellerle ürünlerini tanıtan gelinlik firmalarının en son görücüye çıkarttığı modelleri şimdi sizlere tanıtacam arkadaşlar

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
Monique Lhuillier 2010 gelinlik koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SpRing 2011 Gelinlik KoLeksiyonu

SpRing 2011 Gelinlik KoLeksiyonu

2011 gelinlik Gelin adayları melekler sizlere birbinden şık gelinlik modelleri getirdim...Spring 2011 Gelinlik modellerinin arasından seçim yapmakta zorlanacaksınız... Özellikle birkaç modele ben bayıldım bakalım sizlerde benimle aynı fikirde olacakmısınız :tik:
  2. 2012 Monique Lhuillier İlkbahar Gelinlik Kreasyonu

2012 Monique Lhuillier İlkbahar Gelinlik Kreasyonu

2012, ilkbahar, monique lhuillier, gelinlik kreasyonu, modelleri, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler 2012 Monique Lhuillier İLkbahar gelinlik kreasyonunda 24 adet tasarım mevcut melekler.. Herkesin zevkine hitap edebilen geniş bir yelpazede tutulan modelleri sizler için ekliyoruz...:) 2011-2021 Vera Wang Gelinlik Modelleri
  3. 2012 Monique Gelinlik Modelleri

2012 Monique Gelinlik Modelleri

gelinlik modelleri, 2012 gelinlikler, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler. Monique Lhuillier 2012 Bridal koleksiyonu baştan sona muhteşem.Her zevke hitap edebilecek modeller mevcut. Malumunuz gelinliklerde artık taş yok,dantel veya kumaş ile hareketlendiriliyor modeller.Kumaştan,şifondan yapılmış çiçekler pek moda! Bu koleksiyonda da en güzel örnekleri var! Klozet...
  4. Vera Wang Gelinlik Koleksiyonu

Vera Wang Gelinlik Koleksiyonu

Vera Wang Gelinlik Koleksiyonu Merhaba kızlar, ben bu yıl evleniyorum ve gelinliğimi seçmek için bir araştırma yapıyorum. Bir arkadaşım bana Vera Wang Gelinlik Koleksiyonuna bakmamı önerdi sizden Vera Wang Gelinlik Koleksiyonununda ki modelleri paylaşmanızı rica ediyorum.
  5. Monique Lhuilliler 2014 Gelinlik Koleksiyonundan Seçtiklerimiz

Monique Lhuilliler 2014 Gelinlik Koleksiyonundan Seçtiklerimiz

monique lhuillier 2014, 2014 monique lhuillir sonbahar, monique lhuilliler sonbahar gelinlik koleksiyonu 2014 Sevgili melekler, gelinlik modasının en önemli isimlerinden biri olan Monique Lhuilliler, 2014 koleksiyonunda gösterişli gelinlikler üzerinde çalışmış. Katlı tül etekler, kumaş çiçekler ve fiyonklarla bezenmiş harika modellerden oluşan koleksiyonda balık formları ve zarif dantelleri...

Sayfayı Paylaş