gebe
  1. vatan

vatan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

moralim çok bozuk.. paylaşmak istedim

Konu, 'Gebelik' kısmında vatan tarafından paylaşıldı.

bozuk gebelik bozuk gebelik nedir bozulmuş belirtileri kızlar içime atmaktan yoruldum artık.. En iyisi sizlerle dertleşmek.. ne zormuş kadın olmak.. 1 yıllık evliyim ve son 4 aydır bebek için denemeler yapıyoruz ve bugün yine adet oldum.4.ayda bitti gitti.Ve eşim 3 gün sonra askere gidiyor.Neden hamile kalamıyorum diye sabah bağıra bağıra ağladım.Hormon değerlerim normal herşey iyi ama olmuyo.Annem ilk ayında hamile kalmış çevremden her gün yeni hamilelik haberleri alıyorum ama bende 4 aydır tık yok.Eşimde gidiyor.. Herkes her ay bi haber bekledi ama 4 ay böyle geçti gitti.. Asker dönüşüde olmazsa ne yaparım?Beni bir tek sizler anlarsınız.Sadece dertleşmek istedim o kadar..

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Canım benim bak kendi ağzınla söylemişsin eşim askere gidiyor diye.Hamile kalmış olsan ne olurdu düşün bak.Eşin yanında yok sen karnın burnunda.Eşin 15 ay askerlik yapacak ve o bebeğinizin doğduğunu göremeyecek.Ve Eşin olmadan senin hamilelik sıkıntıklarını kim paylaşacak.Bi de böyle düşün canımcım.Allah en iyi ve en hayırlısını verir senin için.Hayırlısıyla eşin askerden dönünce olur bebeğin ve eşin hamileliğinde de doğumunda da yanında olur.Askerlik bittiği için de bebğinle asla yalnız kalmassın.Sıkma canını bakalım hadi neşelen.
    SEvgiyle kal...

3. butterfly45

butterfly45 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Vatancım mrb tatlım, öncelikle moralini bozmak yok..Eğer hormon seviyelerin de bi problem yoksa büyük bir olasılık psikolojiktir.Biraz sıkıntı yapmışsın gibi...Hamilelik ne kadar üreme sistemi ile ilgili olursa olsun biliyorsun ki hormonların çok büyük etkisi var.Beyin olumlu, olumsuz, sıkıntılı veya mutlu sinyalleri alıyor ve ona göre emir veriyor diğer sistemlere.Bence biraz sakinleş ve asla umudunu yitirme.
    Canım bişey daha yumurtlama günlerine dikkat ediyor musun peki???Paylaşmak istediğin bişey olursa tekrardan konuşabiliriz.Üzme kendini herşeyin hayırlısı güzelim:):):)

4. vatan

vatan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eşim 5 ay askerlik yapacak ama desteiniz için çok teşekkür ederim iyiki varsınız

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    e 5 ay bişey değilmiş ve ilk 3 ay gebeliğin en zor günleri canım.Çabucak geçer merak etme..

6. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    canım öncelikle aramıza hg iyiki geldin hayatım eşinin askerden dönuş zamanı yapsanız senin için daha iyi hayale kesinlikle katılıyorum çünkü ilk 3 4 ay çok zor hele bazılarında yani benim gibi olanlarında ise 9 ay zor olabiliyo bence eşinden bebeğinin ilk oluşum macerasını sakınmamalısın derim ben canım benim sıkma canınım

7. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    canım eğer başlarda korunduysan rahim kendini bi müddet daha koruyo.. bu herkeste farklı farlı..
    benim görümcem 2 sene korunmuş korunmayı bıraktıkta 8 ay sonra hamile kalmış..
    ben 10 ay korundum 5. ayda hamile kaldım..
    kafana takma hormonal bozukluk yoksa olur inş...

moralim çok bozuk.. paylaşmak istedim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Çok Güldüm :) Sizle Paylaşmak İstedim

Ben Çok Güldüm :) Sizle Paylaşmak İstedim

Genç adam yaşlı karı-kocanın evlerine misafir olur. 75 yaşındaki amca karısından bir fincan daha çay isterken "Çiçeğim, bir bardak daha verirmisin?" der.Sonra da "peteğim, hiç şekersiz lütfen" diye ekler 65 yaşındaki tatlı karısının getirdiği tavşan kanı çayı alırken de "bebeğim, sana çok zahmet oldu" diye ekler.Genç adam, yaşlı amcanın karısına kullanıdığı...
  2. Çok duygulandım sizlerle paylaşmak istedim!! Bana düşlerini kiralarmısın abi =(

Çok duygulandım sizlerle paylaşmak istedim!! Bana düşlerini kiralarmısın abi =(

öğretmenlikle ilgili hikayeler paylaşmakla ilgili hikayeler paylaşmakla hikaye
  3. Nostaljik İtiraf [ çok beğendim paylaşmak istedim]

Nostaljik İtiraf [ çok beğendim paylaşmak istedim]

. ......Onu ilk tanidigim zaman 14 yasinda bir ortaokul talebesiydim,0ysa 30 yasinda ve evliydi.babamla arkadas olmuslardi,ailelerimiz devamli birbirilerine gidip gelirlerdi,bir zaman sonra aile dostumuz oldu,o zamanlar ben ona amca diyordum.terbiyeliydi iyi konusurdu, babamla -annemle sohbet ederken devamli onu dinlerdim,o beni ve kardeslerimide cok severdi, bazen bana,kizim yavrum...
  4. Okuyunca çok hoşuma gitti paylaşmak istedim umarım beğenirsiniz

Okuyunca çok hoşuma gitti paylaşmak istedim umarım beğenirsiniz

Dedim ki ressama hayatın bir fotografını çiz… Ressam kalemiyle derya sahilinde bir köpük çizdi. _Dedim ki Allah adamlarının resmini çizsene… Çölün ortasında tek ve yanlız bir ağaç çizdi. _Dedim ki bu zamanın namertlerinin resmini çiz… Mevla’nın arkasından koşan bir hançeri çizdi. _Dedim beni maksada kavusturacak bir yol çiz...… Sevgi, aşk, mestlik ve sessiz münacatı çizdi. _Dedim Leyla ile...
  5. moralim bozuk

moralim bozuk

slm arkadaşlar ben 3 defa klomenle denedim hamile kalamadım.dr artık aşılamaya geçelim diyor ama ben hiçbir sorunum olmadığı halde neden hamile kalamadığımı anlayamıyorum ne olur yardımcı olun her adet olduğumda bunalıma giriyorum

Sayfayı Paylaş