gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

msn adresim çalındı nasıl geri alırım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Msn adresimi çaldılar. Kim olduğunu tahmin edebiliyorum ama kahretsin birşey diyemiyorum.Ben bu msn adresini geri alabilirmiyim, alabilirsem nasıl alabilirim ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Msn kullanıcılarının en büyük şikayeti adreslerinin hacklenmesi yada çalınması. Genellikle şifrelerinin çalındığının farkına varan insanlar hesaplarını bırakıp yeni bir hesap açarlar. Halbuki atacağınız bir kaç maille hesabınızı geri almanız mümkündür.
    Öncelikle aşağıda bulunan adrese girin ve parolanızı sıfırlayın.

Parola sıfırlama

Bu adreste karşınıza bir form çıkacak bu formdaki bilgileri hatırlamanız gerekiyor. Yani ilk hesabınızı aldığınızda girdiğiniz bilgilerin hepsini bilip doldurmanız durumunda hesabınızı geri alabilirsiniz.

Eğer bu bilgileri hatırlamıyorsanız hesabınızı geri almak mümkün değildir.

3. umut1234

umut1234 Forum Okuru

e posta adresim çalındı alamıyorum

msn adresim çalındı nasıl geri alırım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acaba Facebook'ta msn adresi nasıl saklanır

Acaba Facebook'ta msn adresi nasıl saklanır

Merhaba arkadaşlar sizden Facebook'ta msn adresi nasıl saklanır bu konuda yardım ve bilgi rica ediyorum lütfen acil bilgi verin bana.
  2. Çalınan eposta adresimi nasıl geri alabilirim yardım

Çalınan eposta adresimi nasıl geri alabilirim yardım

Arkadaşlar selamlar. Beni mbir e post aadresim çalındı ve ona ihtiyacım var, geri almam lazım.Ne yapmalıyım yardım edin lütfen :/
  3. twitter hesabım çalındı nasıl geri alırım yardımmm

twitter hesabım çalındı nasıl geri alırım yardımmm

Kızlar sanırım twitter hesabım çalındı, lütfen yardım edin nasıl alabilirim ? Konuyla ilgili bilgisi olan varsa ne olur yazsın :(((
  4. Çalınan face sayfamı nasıl geri alırım

Çalınan face sayfamı nasıl geri alırım

Face sayfası çalınanlara ben de dahyil oldum ve sinir olmuş vaziyetteyim. Arkdaaşım geri alamazsın diyor ama mutlak vardır bir yolu herhalde. Var mı bilgisi olan bana yardım edebilecek birisi ? :(
  5. Face Adresi Nasıl Geri Alınır?

Face Adresi Nasıl Geri Alınır?

facebook adresi geri alma facebook adresi Sevgili melekler, eğer face hesabınızı çaldırdıysanız ve de çalan kişiler e-postanızı da çalşmışsa, üstelik sizin onaylı telefonunuz da bulunmuyorsa, face adresinizi almak için yapmanız gerekenler şöyle.. Facebook Hesabınızı Çalan kişiler E-Postanızı da Çalmış ise ve Onaylı Telefonunuz bulunmuyorsa yapmanız gerekenler şunlardır; Böyle bir...

Sayfayı Paylaş