gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Muck Dizisi 2.bölüm Papatya şarkı sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Muck Dizisi 2.bölüm Papatya şarkı sözü 12 Ocak Muck dizisi papatya şarkısı
    Merhaba Melek'ler... Muck dizisinin 2.bölümünde öğrenciler usta yorumcu Teoman'ın Papatya şarkısını seslendirdiler, ben çok beğendim ve istedim ki Papatyam şarkısının sözlerini sizinle de paylaşayım ve hep birlikte mırıldanalım :)

Teoman Papatya şarkı sözü:

Bizi tanıyan herkes bilir
    Senle ben eskiden beri
    Hiç derdimiz olmadan büyümüştük yanyana
    Hani çok sevdiğin o filmi gördükten sonra
    Kısacık kestirip saçlarını içtin ilk sigaranı

Oh Papatya,
    Yüzümün haline bak,
    Seninle kim kalacak,
    Işıklar kapanınca?
    Benden çok uzakta
    Oh Papatya,
    Son bir defa bana bak,
    Seninle kim kalacak ışıklar kapanınca
    Buradan çok uzakta

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Muck Dizisi 2.bölüm Papatya şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muck Dizisi 1. bölümde çalan şarkı Sıla gitme dur biraz sözleri

Muck Dizisi 1. bölümde çalan şarkı Sıla gitme dur biraz sözleri

Arkadaşlar Muck Dizisi 1. bölümde çalan şarkı Sıla gitme dur biraz sözleri varmı acaba
  2. Muck dizisi gitme dur biraz şarkı sözü

Muck dizisi gitme dur biraz şarkı sözü

Muck dizisi gitme dur biraz şarkı sözü Muck Dizisi 1. bölümde çalan şarkının sözleri Ekranların yeni gençlik dizisi Muck dizisinde Gitme Dur Biraz Daha şarkısını selendiren Sıla'nın bu güzel şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Sıla Gitme Dur Biraz şarkı sözü Gitme dur biraz. Yılların özlemini, gözlerini sarsın bu ayaz. Dur gitme biraz. Kalbime, en derine sözlerini döksün...
  3. Muck Dizisi 12 Ocakta çalan şarkı Papatya sözleri

Muck Dizisi 12 Ocakta çalan şarkı Papatya sözleri

Muck Dizisi 12 Ocakta çalan şarkı Papatya sözleri Muck Dizisi Papatya şarkısı sözleri var mı? Kızlar Muck dizisini izlediniz mi orda papatya şarkısı var dı işte o şarkıya bayıldım ve o şarkının sözlerini arıyorum ben. Lütfen Muck Dizisi 12 Ocakta çalan şarkı Papatya sözlerini verin:)
  4. Muck Dizisi Adanın söylediği şarkı Çığ gibi sözleri

Muck Dizisi Adanın söylediği şarkı Çığ gibi sözleri

Muck Dizisi Adanın söylediği şarkı Çığ gibi sözleri, Muck Dizisi Ada Çığ gibi şarkı sözleri istiyorum. Merhaba arkadaşlarım. Muck dizisinde Adanın söylediği Çığ gibi şarkısını dinlediniz mi, dinlediyseniz eminim sizde bittiniz o şarkıya. Ben şahsen bayıldım ve Muck Dizisi Adanın söylediği şarkı Çığ gibi sözlerini istiyorum sizden
  5. Muck Dizisi 2.bölüm çığ gibi şarkısının sözleri

Muck Dizisi 2.bölüm çığ gibi şarkısının sözleri

12 Ocak Muck Dizisi Ada'nın söylediği şarkı Muck Dizisi 2.bölüm çığ gibi şarkısının sözleri Merhaba Melek'ler ve Muck dizisi sevenler... Bu sayfamızda Muck dizisinin 2.bölümünde Ada'nın söylediği Çığ Gibi şarkısının sözlerini, o şarkıyı beğenen herkes için ve siz üyelerimiz için paylaşıyoruz :) İnan ki sen gideli bulutlar hep ağlıyor Sensiz son gecemi gökyüzüne fısıldıyor Rüzgar...

Sayfayı Paylaş