gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Muhabbet Kuşlarının Kuluçka Süresi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Muhabbet Kuşlarının Kuluçka Süresi ne kadar lütfen bilgi verin nazlımın kuluçkadan çıkmasını bekliyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Muhabbet Kuşu Kuluçka Süresi

Muhabbet kuşları, bir sene içerisinde birkaç defa kuluçkaya yatıp yavru verebilir ler. 9 aylık olduklarında olgunluğa erişirler. Bu dönemden başlayarak üretilebilirler. Bir dişi Muhabbet kuşu 5 sene süreyle yavrulaya bilir. Bir üremede 4-6 yumurta verirler ve kuluçka süreleri 19 gündür.

Muhabbet Kuşlarının Kuluçka Süresi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KKKA da Kuluçka Süresi

KKKA da Kuluçka Süresi

kkka kuluçka kkka kulucka süresi kuluçka süresi Kene tarafından ısırılma ile virüsün alınmasını takiben kuluçka süresi genellikle 1-3 gündür; bu süre en fazla 9 gün olabilmektedir. Enfekte kan, ifrazat veya diğer dokulara doğrudan temas sonucu bulasmalarda bu süre 5-6 gün, en fazla ise 13 gün olabilmektedir.
  2. Muhabbet Kuşlarının Kuluçka Dönemi

Muhabbet Kuşlarının Kuluçka Dönemi

Muhabbet Kuşlarının Kuluçka Dönemi hakkında bilgi verir misiniz?
  3. Muhabbet Kuşlarının Kuluçka Dönemi İle İlgili Bilgi

Muhabbet Kuşlarının Kuluçka Dönemi İle İlgili Bilgi

Muhabbet Kuşlarının Kuluçka Süresi Muhabbet Kuşu Kuluçka Süresi Kuş sever meleklerimize muhabbet kuşlarının kuluçka dönemi ile ilgili olarak kısaca bilgi veriyoruz melekler :) Muhabbet kuşları, bir sene içerisinde birkaç defa kuluçkaya yatıp yavru verebilir ler. 9 aylık olduklarında olgunluğa erişirler. Bu dönemden başlayarak üretilebilirler. Bir dişi Muhabbet kuşu 5 sene süreyle...
  4. Muhabbet kuşu

Muhabbet kuşu

eskiden bir tane muhabbet aldım gagasını cok gıcırdatır ve uyurdu daha sonra tüyleri kabardı var sıcak yer aramaya çalışıyor bacaklarımı biraz açtımda girebildiğince giriyordu ve ondan 1gün sonra öldü şimdi bir tane daha aldım 23 Mart'ta yine aynılarını yapmaya başladı acaba oda ölebilir mi şimdiden tşk
  5. muhabbet kuşum

muhabbet kuşum

yaa benim muhabbet kuşum daha yavru ama süreklı kaşınıyor

Sayfayı Paylaş