gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

muhteşem şekilli tırnaklar

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

Son yıllar da bayanlar arasın da oldukça trend olan şekilli desenli tırnaklar, günlük ve özel günlerin aranılan bir modası haline gelmiştir. Her bayanın tercih ettiği farklı oje renkleri vardır. Oje renkleri genellikle makyaja ve kıyafetin rengine göre seçilir. Düz renk ojelerin yerini ise son zamanlar da özellikle genç kızların yoğun ilgi ve beğenisini kazanan desenli ojeler aldı. Desenli oje modellerini hazır bir şekil de temin edebileceğiniz gibi kendi el hüneriniz ile de farklı şekiller de uygulayabilirsiniz.
    İlham alabileceğiniz birbirinden güzel şekilli desenli oje modelleri görsellerinden seçtiklerimi sizler için paylaşıyorum.

5bdbf10e.jpg 2014-04-02_11-50-58.png 652345732704745c3f7c.jpg b5eb3d62.jpg desenli-tirnak-2.jpg fasrklı-şekilli-tırnaklar.jpg original.jpg tırnak-modelleri.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 11 Ekim 2016
  2. merve_69

merve_69 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Ce: muhteşem şekilli tırnaklar
    iyy çhoq igrenç heLe sonLara doqeu berbat..!
    kim takar bunLarı yha..!

3. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

çok güzellerr emeğine sağlık canım

4. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

en sonuncusu çok hoş yaff emeğine sağlık canımm

5. ~CaNo~

~CaNo~ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok Komİkler:)
    Bu Şekİlde SÜrÜp Çikinca Enteresan BakiŞlar KaÇinilmaz Olur Sankİİ...

6. destina

destina Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

diğerleri deilde ben bunu çok beğendim çok kibar duruyor bence ellrine sağlk teşekkürler paylaşım için

7. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence de destina en hoş onlar=)
    teşekkürler paylaşım için=)

8. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

bunlarla uğraşanlar varmıdır acaba ne kadar ilginç emeğine sağlık canım

9. melegimeren

melegimeren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: muhteşem şekilli tırnaklar

emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler canım

10. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Bazıları çok itici duruyor emeğine sağlık....

11. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bunlar hoş sayılır ama okadar uzun tırnak sevmiyorum,emeğine sağlık canım:)[​IMG]

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bncede güzzeller ama çok abartılı olmuş bazıları midem bulandı:D ama bazılarıda çok hoş ve zarif emeğinize sağlık :D

13. zayn

zayn Forum Okuru

çok zorrrrrrrrrrr yaptım tek tek hepsini kardesime

14. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Konumuz güncellenerek yeni resimler konuya eklenmiştir.
    en-güzel-dantelli-takma-tırnak-çeşitleri.jpg fiyonk-desenli-tırnaklar.jpg mavi-çiçek-desenli-tırnak-modeli.jpg v201406101557161201921.mp4.jpg

15. pinar okul

pinar okul Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Yalnızca yüz güzelliği yetmiyor tabi :) Ya da yüz güzelliğinin ve fiziğin yetersiz olduğu anlarda el ve ayakların güzelliğiyle arayı kapatabiliriz.:D Bakımlı bayanlar, ellerini ve ayaklarını çok düşünürler; keza bayanların el ve ayak bakımı çok önemli bir unsurdur. Erkeklerin de bu konuda fazlasıyla duyarlı olduklarını biliyoruz. Birçok erkek partnerinin güzel elleri ve seksi ayakları olmasını ister.

Bence tırnakları çok uzun tutmamak gerek. Bazı bayanların uzun tırnak delisi olduğunu biliyorum ama ben hoşlanmıyorum ve pek hijyenik bulmuyorum. Kısa ya da hafif uzun tırnakları çok beğenirim. Favori renk tonlarım bordo ve kırmızıdır. Fotoğraflardaki örnekler çok hoş ve her erkeğin dikkatini çekebilecek cinsten.

muhteşem şekilli tırnaklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaprak Şekilli Tabak Yapımı

Yaprak Şekilli Tabak Yapımı

supla tabak modelleri tabak yapımı supla tabağı modelleri yapımı 1- İlk olarak Efaplast’ı paketinden çıkararak, elinizi biraz ıslatıp yumuşatınız. (Hepsini kullanmayacaksanız paket hava almamalıdır). 2- Islattığınız Efaplastı merdane ile 4-5mm kalınlığında açınız. 3- Kağıda büyük bir yaprak çiziyoruz. 4- Daha sonra yaprağınızı keserek açtığınız Efaplastın üzerine koyup maket bıçağı...
  2. Tırnak

Tırnak

rüyada ayak tırnağı görmek rüyada ayak tırnağını kesmek tırnağı kesmek tırnak başkasının tırnağını Kişinin güç ve kuvvetine, düşmana galip gelmeye; Uzun tırnak mesleği gereği olursa rızka, diğerleri için ayıp ve kusura, sünneti terk etmeye, Tırnak kesmek sünnete uymaya yahut borç vermeye, Uzun ve güzel tırnak mala, elbiseye, ziyada güç ve kuvvete, Tırrnağın yok olması güç ve iktidardan düşmeye...
  3. Şekilli karizmatik süslü nickler

Şekilli karizmatik süslü nickler

şekilli karizmatik nickler süslü nickler süslü nikler şekilli karizma karizmatik msn nickleri گẽήίگẽήℓε Ўαگαмακ √αяκεήگ£ήگįz !!! SeVdİkTe Ne OlDu TeLsİmLe EfEs ZeNgİn OlDu v(¯`·._.·´ sevememseni sosyete güzeli`·._.·´¯).-~*´¨`·.¸*´¨`·.¸´گẽήίگẽ√įЎoяuм √εfαگįz`·.��`·.��.·´´�`··._:::: ((¯`·.¤¥§¦§¥¤.·´¯ ßïrgün ßû §èhïrdèñ Gïdèršèm ¥âgmûr£ârâ €mâñ膚ïñ ¥âgmûr ¥ürèk£ïm ¯`·.¤¥§¦§¥¤.·´¯))...
  4. Hazır şekilli nickler

Hazır şekilli nickler

hazır şekilli nickler (¯`·._.·[ (Msn nİCkLeri) ]·._.·´¯) (¯`·._.·[ (Buraya msn Ismi) ]·._.·´¯) ¨°o.O (Buraya msn Ismi) O.o° ×÷·.·´¯`·)» (nusret) «(·´¯`·.·÷× n · ··^v´¯`×) (Buraya msn Ismi) (×´¯`v^·· · ,.-~*'¨¯¨'*·~-.¸-(_ (Buraya msn Ismi) _)-,.-~*'¨¯¨'*·~-.¸ Oº°¨ (Buraya msn Ismi) ¨°ºO - - --^[ (Buraya msn Ismi) ]^-- - - "·.·´¯`·.·" (Buraya msn Ismi) "·.·´¯`·.·"...
  5. Şekilli nick arayanlar için

Şekilli nick arayanlar için

bilgi portalı şekilli nick şekilli kapak nickler 2010 kapak sözler 2011 Şekilli msn nicklerinden hoşlananlar için buyrun arkadaşlar karizmatik şekillerde nickler наγаτ іςіпє dϋѕтϋqϋм віг ѕанпєx( unuTuLdun Artiq sEn Diee BisEy yOq, NeFret EdiyOrm sEnDen uZaK DuR bEnDeN ''BiKtIm SeniN qIbI sErEfsizLerdenn''! Sn ipLiksn Bn Iqne, Sen iLiksin Bn Duqme Ben A$ki SnDe Buldum Deqme Keyfime x)...

Sayfayı Paylaş