gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Multitap Bu Şarkıyı Dinliyorsan şarkısı sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Multitap Bu Şarkıyı Dinliyorsan şarkısı sözü istiyorum bilen arkadaşlarımdan Multitap Bu Şarkıyı Dinliyorsan şarkısının sözlerini rica ediyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Multitap Bu Şarkıyı Dinliyorsan şarkısı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Multitap Demet Evgar Düeti Bu şarkıyı Dinliyorsan sözleri

Multitap Demet Evgar Düeti Bu şarkıyı Dinliyorsan sözleri

Multitap Demet Evgar Düeti Bu şarkıyı Dinliyorsan sözlerini bilen var mı aranızda varsa yazsın lütfen.
  2. Multitap Demet Evgar Bu şarkıyı Dinliyorsan şarkı sözü

Multitap Demet Evgar Bu şarkıyı Dinliyorsan şarkı sözü

Multitap Demet Evgar Bu şarkıyı Dinliyorsan şarkı sözü Multitap feat. Demet Evgar Bu şarkıyı Dinliyorsan Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda ünlü ve güzel oyuncu Demet Evgar ve Multitap'ın düeti olan Bu Şarkıyı dinliyorsan adlı şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Bu şarkıyı dinliyorsan, Bunun bir anlamı olsun Anlarım ki şu an beni düşünüyorsun Mesela çok özledin ama...
  3. Multitap Aslında Kimse Sevmiyor şarkısı sözü

Multitap Aslında Kimse Sevmiyor şarkısı sözü

Multitap Aslında Kimse Sevmiyor şarkısı sözü var mı ya da aranızda Multitap Aslında Kimse Sevmiyor şarkısının sözlerini bilen var mı?
  4. Multitap Aslında Kimse Sevmiyor şarkısının sözleri

Multitap Aslında Kimse Sevmiyor şarkısının sözleri

Multitap Aslında Kimse Sevmiyor şarkı sözü Multitap Aslında Kimse Sevmiyor sözleri Multitap Aslında Kimse Sevmiyor şarkısının sözleri Merhaba Sevgili Melek'leri, gelen yoğun istekler üzerine sizlere bu sayfamızda Multitap Aslında Kimse Sevmiyor adlı şarkısının sözlerini sunuyoruz. Uyku yok bu kafa susmuyor Oradan oraya akıp gidiyor Sıcak bi yaz yine kaçık biraz tadım Yok uykum yok...
  5. İşte size Multitap Bu Şarkıyı Dinliyorsan sözleri

İşte size Multitap Bu Şarkıyı Dinliyorsan sözleri

Multitap & Demet Evgar Bu Şarkıyı Dinliyorsan şarkı sözü Multitap Bu Şarkıyı Dinliyorsan sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda Multitap ve demet Evgar'ın seslendirdiği Bu Şarkıyı Dinliyorsan adlı şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Bu Şarkıyı Dinliyorsan şarkı sözü Multitap & Demet Evgar Bu şarkıyı dinliyorsan, Bunun bir anlamı olsun Anlarım ki şu an beni...

Sayfayı Paylaş