gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Murat Boz hayat öpücüğü şarkı sözü var mı acaba

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Murat Boz'un seslendirdiği hayat öpücüğü isimli şarkının sözlerini rica ediyorum. Saygılarımla.

Emrullah Cankurt

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
Murat Boz hayat öpücüğü şarkı sözü var mı acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Boz Hayat Öpücüğüne klip çekti

Murat Boz Hayat Öpücüğüne klip çekti

murat boz hayat öpücüğü klip konusu murat boz hayat öpücüğü klibinin hikayesi klip oyuncuları murat boz, aşklarım büyük benden, yeni albüm, son albüm, 2011 albümü, hayat öpücüğü, şarkısı, şarkıları, klibi, klip, haberleri burada arkadaşlar. Yakışıklı şarkıcı Murat Boz "Aşklarım Büyük Benden" adlı albümünde yer alan "Hayat Öpücüğü" adlı şarkısına klip çekti. İşte o haber...
  2. Murat Boz Hayat Öpücüğü Şarkı Sözü

Murat Boz Hayat Öpücüğü Şarkı Sözü

murat boz, hayat öpücüğü, şarkı sözleri, resimleri, hakkında bilgileri için yazımıza buyrun arkadaşlar. murat bozun yeni şarkısı olan jayat öpücüğüm şarkı sözlerini sizler için paylaşıyoruz melekler. Habersiz geçivermiş yıllar dün gibi hatıralar Takvimlerden sonbahar gibi dökülmüş yapraklar Anladım ki hala özlüyorum elimde olmadan Sendin sığındığım liman Nefesini kokunu Kalbime...
  3. Murat Boz Kalamam Arkadaş Şarkı Sözü

Murat Boz Kalamam Arkadaş Şarkı Sözü

Murat Boz Kalamam Arkadaş Şarkı Sözü Selam kızlar Murat Boz hayranları size sesleniyorum ve Murat Boz Kalamam Arkadaş Şarkısının sözlerini de yazmanızı rica ediyorum.
  4. Murat Boz Kalamam Arkadaş Git Şarkısının Sözleri

Murat Boz Kalamam Arkadaş Git Şarkısının Sözleri

Murat Boz Kalamam Arkadaş Git Şarkısı sözleri Murat Boz Kalamam Arkadaş Git Şarkı Sözü Son dönemde Oses Türkiye yarışmasında ki jüri üyeliğiyle konuşulan Murat Boz'un seslendirdiği Kalamam Arkadaş Git şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Kalamam Arkadaş Git Aşkla senin arana ne girdi ne dersin Kalbini çöpe atıp giderken söyle kimsin Tanıyamadım bu yeni seni ben...
  5. murat bozun şarkı sözlerini yazar mısınız lütfen ?

murat bozun şarkı sözlerini yazar mısınız lütfen ?

Murat Bozu yeni yeni dinlemeye başladım.Artık sesi fena gelmiyor, kendi de öyle :D Benim rica toplu halde Murat Boz şarkılarına ulaşabilmek.Siz bu sayfaya Murat Boz şarkılarının sözlerini yazabilirmisiniz, hepsini olmasa bile birkaçını..:)

Sayfayı Paylaş