gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Murat Boz Kalamam Arkadaş Git Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Murat Boz Kalamam Arkadaş Git Şarkısı sözleri Murat Boz Kalamam Arkadaş Git Şarkı Sözü

Son dönemde Oses Türkiye yarışmasında ki jüri üyeliğiyle konuşulan Murat Boz'un seslendirdiği Kalamam Arkadaş Git şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :)

Kalamam Arkadaş Git

Aşkla senin arana ne girdi ne dersin
    Kalbini çöpe atıp giderken söyle kimsin
    Tanıyamadım bu yeni seni ben
    Sevmişim bir yabancı
    Alışamadım bu yeni sana ben
    Anlayamadım yalancı

Kalamam arkadaş git
    Madem yarımsın bari bit
    Lütfen ne bir selam ne bir satır
    Dayanamam haydi git

Kalple senin arana ne girdi ne dersin
    Böylesine bir ceza verirken söyle kimsin
    Yaptığım altı üstü bir hata
    Sevmişim bir yabancı
    Tuz basar gibi açık yarama
    Sevmedin beni yalancı

Kalamam arkadaş git
    Madem yarımsın bari bit
    Lütfen ne bir selam ne bir satır
    Dayanamam haydi git

Söz : Ayşe Özyılmazel
    Müzik : Mert Ekren - Ayşe Özyılmazel
    Düzenleme : Mert Ekren

Murat Boz Kalamam Arkadaş Git Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Boz Hayat Öpücüğü Şarkı Sözü

Murat Boz Hayat Öpücüğü Şarkı Sözü

murat boz, hayat öpücüğü, şarkı sözleri, resimleri, hakkında bilgileri için yazımıza buyrun arkadaşlar. murat bozun yeni şarkısı olan jayat öpücüğüm şarkı sözlerini sizler için paylaşıyoruz melekler. Habersiz geçivermiş yıllar dün gibi hatıralar Takvimlerden sonbahar gibi dökülmüş yapraklar Anladım ki hala özlüyorum elimde olmadan Sendin sığındığım liman Nefesini kokunu Kalbime...
  2. Murat Boz Kalamam Arkadaş Şarkı Sözü

Murat Boz Kalamam Arkadaş Şarkı Sözü

Murat Boz Kalamam Arkadaş Şarkı Sözü Selam kızlar Murat Boz hayranları size sesleniyorum ve Murat Boz Kalamam Arkadaş Şarkısının sözlerini de yazmanızı rica ediyorum.
  3. Meleklere özel Murat Boz Kalamam Arkadaş Şarkısı Sözleri

Meleklere özel Murat Boz Kalamam Arkadaş Şarkısı Sözleri

Murat Boz Kalamam Arkadaş Şarkı Sözleri Murat Boz Kalamam Arkadaş Şarkısı Sözleri Murat boz hayarın olan misafirlerimiz ve melek'lerimiz, işte size Murat boz'un sevilen şarkılarından biri olan Kalamam Arkadaş adlı şarkısının sözleri :) Aşkla senin arana ne girdi ne dersin Kalbini çöpe atıp giderken söyle kimsin Tanıyamadım bu yeni seni ben Sevmişim bir yabancı Alışamadım bu yeni sana...
  4. Murat Boz Kalamam Arkadaş Git Şarkısı

Murat Boz Kalamam Arkadaş Git Şarkısı

Murat Boz Kalamam Arkadaş Git Şarkısı sözleri istiyorum sizden şimdiden sağolun
  5. Gülşen Murat Boz Düeti "İltimas" Şarkısının Sözleri

Gülşen Murat Boz Düeti "İltimas" Şarkısının Sözleri

gülşen murat boz düeti, gülşen murat boz iltimas, gülşen murat boz Sevgili melekler, iki ünlü ve başarılı şarkıcı Gülşen ve Murat Boz süper bir düetle sevenleriyle buluşuyor. En son O Ses Türkiye'deki jüri üyeliğiyle ekranlara renk katan yakışıklı şarkıcı Murat Boz ve Türk popunun en önemli isimlerinden Gülşen'in söylediği parça "İltimas"ın sözlerini sizlerle paylaşıyoruz......

Sayfayı Paylaş