gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Murat Boz Kalamam Arkadaş Git Şarkısı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Murat Boz Kalamam Arkadaş Git Şarkısı sözleri istiyorum sizden şimdiden sağolun

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Murat Boz Kalamam Arkadaş Git Şarkısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Boz Kimdir?Murat Boz Biyografisi

Murat Boz Kimdir?Murat Boz Biyografisi

murat boz kimdir murat boz kim otobiyografisi biyografisi biyografi 07.03.1980 yılında Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde dünyaya geldim. İlk ve ortaokul öğrenimimi yine burada tamamladıktan sonra 1995-96 eğitim öğretim yılında istanbul anadolu güzel sanatlar lisesi özel yetenek sınavını kazanarak eğitimime İstanbul'da devam etmeye başladım. Bu dönem içerisinde Atatürk Kültür Merkezi,...
  2. Murat Boz Aşklarım Büyük Benden Şarkısı, Şarkı Sözü

Murat Boz Aşklarım Büyük Benden Şarkısı, Şarkı Sözü

Murat Boz'un seslendirdiği benimde beğenerek dinlediğim Aşklarım Büyük benden şarkısının sözleri meleklerim... Sevdim Yazılanı Yeni Düşlerin Vakti Şimdi Kafa Yordum Biraz Boş Verdim Hiçliğimi Biraz Hüzünlü Bir Haldeyim Şimdi Sorgulamadım Acı Çeken Kalan Mı Giden Mi Bu Gece Sende Düşün Biraz Yada Çaldın Üstüne Kara Yok Ne Yapsam Eskisi Kadar Acımıyor Bu Yara Bitermi Dünyada Yenisi...
  3. Murat Boz Kalamam Arkadaş Şarkı Sözü

Murat Boz Kalamam Arkadaş Şarkı Sözü

Murat Boz Kalamam Arkadaş Şarkı Sözü Selam kızlar Murat Boz hayranları size sesleniyorum ve Murat Boz Kalamam Arkadaş Şarkısının sözlerini de yazmanızı rica ediyorum.
  4. Meleklere özel Murat Boz Kalamam Arkadaş Şarkısı Sözleri

Meleklere özel Murat Boz Kalamam Arkadaş Şarkısı Sözleri

Murat Boz Kalamam Arkadaş Şarkı Sözleri Murat Boz Kalamam Arkadaş Şarkısı Sözleri Murat boz hayarın olan misafirlerimiz ve melek'lerimiz, işte size Murat boz'un sevilen şarkılarından biri olan Kalamam Arkadaş adlı şarkısının sözleri :) Aşkla senin arana ne girdi ne dersin Kalbini çöpe atıp giderken söyle kimsin Tanıyamadım bu yeni seni ben Sevmişim bir yabancı Alışamadım bu yeni sana...
  5. Murat Boz Kalamam Arkadaş Git Şarkısının Sözleri

Murat Boz Kalamam Arkadaş Git Şarkısının Sözleri

Murat Boz Kalamam Arkadaş Git Şarkısı sözleri Murat Boz Kalamam Arkadaş Git Şarkı Sözü Son dönemde Oses Türkiye yarışmasında ki jüri üyeliğiyle konuşulan Murat Boz'un seslendirdiği Kalamam Arkadaş Git şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Kalamam Arkadaş Git Aşkla senin arana ne girdi ne dersin Kalbini çöpe atıp giderken söyle kimsin Tanıyamadım bu yeni seni ben...

Sayfayı Paylaş