Murat Boz'un Elma Tutkusu | Melekler Mekanı FORUM - 27 Ağustos 2016

Murat Boz'un Elma Tutkusu

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    596
    Ödül Puanları:
    0
    murat bozun konuk olduğu programlar murat bozun hayatı boz sevdiği şeyler en sevdiği yemek İnşallah Murat Boz'un diğer tutkularıda elma gibi faydalıdır :tik:

Aramızda Kalmasın'a konuk olan Murat Boz'un canlı yayında büyük takıntısı ortaya çıktı. Bakın neyi görünce yemeden duramıyormuş?
    Aramızda Kalmasın'a konuk olan Murat Boz'un canlı yayında büyük takıntısı ortaya çıktı.

Program yapımcıları tarafından hazırlanan şakayla Murat Boz'un en büyük takınıtısı ortaya çıktı.

GÖRÜNCE YEMEDEN DURAMIYOR

Boz, elma görünce yemeden duramıyormuş. Gördüğü her elmayı yemek ihtiyacı hisseden şarkıcının konserlerinde hayranları tarafından elma atıldığı da programda konuşuldu.

melike gunduzalp bunu beğendi.
  2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Evet bunu biliyordum. Üzüleceksin albümü çıktığında Beyaz Showa çıkmıştı o zamanlar yeni yeni çıkıyordu zaten :D biz de Beyaz Showdaydık :D Elmayı sevdiğini orda da söylemişlerdi. zaten o zaman hayranı oldum onun :D çok tatlı bi insan. :D

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    bende diyordum bu adami nie bukadar sempati buluyorum die :D
    simdi belli oldu durum :)

ikimize elme delisimisiz hahaha hahaha

4. mhrx1998

mhrx1998 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ölürüm murat boza ben hayranıyım bi şey olam herkezin hastalığı tiki olurrrr ama yakışıklılığı kaybetmioooo:ohh::temizlik:hem temizzzzzzzzzz:second::second::second::second::second::second::second::second::second::second::second::second::second::second::second::second::second::second:hhhh:second::melek::melek::bayraks::bayraks:helal olsunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

5. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    iyi çocuk şahsen severim kendisini :D

6. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    gurban olurum senı yaradana :D

7. FEYZANUR<3MURAT

FEYZANUR<3MURAT Forum Okuru

seni çoooook ama çok seviyorum murat sana ölürüm ben!senin kadar güzel elma yiyen görmedim ben!

8. senem küçük

senem küçük Forum Okuru

MURATcığım seni yaratana kurban sanada hayran olurum yediğin elmalar sana helalı hoş olsun .......................

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ben küçükken annem bena derdi ki elma yede güzelleş derdi ben elmayı çok seviyorum benimde murat gibi elma tutkum var elma görünce bende aynı onun gibi yeme isteği hissediyorum.. çok tatlısın

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çok tatlısın... Ben seenin büyük hayranınım

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çok sempatik biri ben ona karşı hani ne desem cana yakın biri yani çok seviyorum ilgi duyuyorum..

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

13. murat_33

murat_33 Forum Okuru

Seni Sewioruum Murat Boz Mersine geldiğinde yanına geldiim ama kalabalıktan dolayı resim çekilememiştiim seni cook sewiorum ölene kadar seweceğim Sen benim için 1. Çağatay Ulusoy 2. MUCK...

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Herşey yalan bir tek sen gerçeksin...

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben elmayı fazla sevmezdim ama bu qünden sonra tutmayın bni çünkü ben aişımın yaptığı herşeyi sevdiği herşeyi sevmeye çalışıyorum

Murat Boz'un Elma Tutkusu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Murat boz'un sulu aşk!

murat bozun sevgilisi eliz murat bozun sevgilisi kim eliz sakuçoğlu resimleri boz ve sevgilisinin fotoları sevgilisinin fotoları Muraz Boz, Uzatmalı Sevgilisi Eliz'le Bodrum'da Şov Yapıyor. MURAZ BOZ, UZATMALI SEVGİLİSİ ELİZ'LE BODRUM'DA ŞOV YAPIYOR. Yakışıklı popçu Murat Boz, uzatmalı sevgilisi Eliz Sakuçoğlu'yla aşkını 'maksimum' düzeyde yaşama devam ediyor. Ünlüler camiasının yaz...
  2. Murat Boz'dan davul şov

murat boz, aşklarım büyük benden, albümü, konserleri turnesi, davul şov, resimleri haberleri burada akradaşlar Yakışıklı şarkıcı Murat Boz, konserinde davul şov yaptı ve konserde izdiham yaşandı Melek'lerim:) “Aşklarım Büyük Benden” albümünün turnesinde İstanbul’dan sonra İzmir Arena’da sahneye çıkan Murat Boz’un konserinde izdiham yaşandı.
  3. İşte Murat Boz'un Yeni Dövmesi!

murat bozun dövmesi, murat boz haberleri, murat boz Ünlü şarkıcı Murat Boz dövmelerine bir yenisini daha ekletti. Murat Boz ve sevgilisi Eliz Sakuçoğlu, erken saatlerde geldikleri dövmecide, peş peşe koltuğa oturup kollarına yeni desenler çizdirdi. Yapılan işlemin ardından Boz’un Sakuçoğlu’na hediye ettiği yeni cipe binerek oradan ayrıldılar.
  4. Gülşen ve Murat Boz'dan Yepyeni Düet!

gülşen murat boz, murat boz gülşen düeti, gülşen haberleri Sevgili melekler, iki ünlü şarkıcı yepyeni bir düetle bir araya geldiler. Türk pp müziğindeki ve O Ses Türkiye'deki başarılarıyla göze çarpan Murat Boz, popun en başarılı kadın sanatçılarından Gülşen ile birlikte düet yapacaklar. İltimas adlı parçayı birlikte söyleyecek olan çift, tanıtım için kameralara poz da verdiler......
  5. O Ses Türkiye Murat Boz'un Yerine Kim Geliyor?

o ses türkiye, murat boz, o ses türkiye jürisi Sevgili melekler, başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı'nın TV8'i satın almasının ardından yarışma programlarında görev almak üzee yarışmalar arasında isim kaydırdığını biliyoruz. Bu sebeple önümüzdeki sezon Yetenek Sizsiniz yarışması için jüri koltuğuna O Ses Türkiye'nin jüri üyelerinden Murat Boz oturacak. Merak edilen ise Boz'dan boşalan koltuğa...

Sayfayı Paylaş