gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

murat dalkılıç-kasaba

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

KASABA zaman zaman seni o saran
    düşünceler bitti aman aman
    durup durup sonra yine yanan
    ateşlerinde duman duman
    senle yaşadığıma sözüm yok
    yaşanan kısmet
    sonrasınıda ben konuşmam
    sevmem nispet
    al herşeyini yanına yüreğine
    bendne ne ateş olur ne soba
    söz veremem yarına bana senden ne köy olur nede kasaba

murat dalkılıç-kasaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. murat dalkılıç kasaba albümü

murat dalkılıç kasaba albümü

murat dalkılıç ın msn si Murat Dalkılıç, Ege'nin starı. İddiası; şarkılarında ve sahnesinde gizli. Bugüne kadar sayısız sahne performansı gerçekleştiren Dalkılıç, bir yılı aşkın stüdyo çalışmasının ardından müzikseverlerle buluşuyor. Dokuz Sekiz Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini alan maxi single çalışması "Kasaba"nın söz ve müziği Soner Sarıkabadayı, düzenlemesi ise Tolga...
  2. Murat Dalkılıç - Kasaba

Murat Dalkılıç - Kasaba

Zaman zaman seni o saran düşünceler bitti aman aman Durup durup sonra yine yanan Ateş yerinde duman duman Senle yaşadığıma sözüm yok, Yaşanan kısmet... Sonrasını da ben konuşmam, Sevmem nisbet... Senle yaşadığıma sözüm yok, Yaşanan kısmet... Sonrasını da ben konuşmam, Sevmem nisbet... (NAKARAT) Al herşeyini yanına, Yüreğine... Benden ne ateş olur ne soba Söz veremem yarına... Bana senden ne...
  3. Murat Dalkılıç - 19 Ay

Murat Dalkılıç - 19 Ay

Sensiz geçen şu 19 ayın hesabı sorulacak, Bilmiyorum ama kimden. O mis kokan ellerinin ürpertici dokunuşu, Hiç gitmeyecek bu bedenden. Seni unutmayayım diye hergün yüzlerce kağıda, Çöpten kadınlar çizdim ben.. (Nakarat) Çünkü sen buğulu camlara bizi kazırken, Gözyaşıma kovalar tuttum ben.. Bembeyaz duvağı açılmamış umutlarımdın sen, Umutlarıma karalar diktim ben..
  4. Murat Dalkılıç Resimleri

Murat Dalkılıç Resimleri

Murat Dalkılıç Resimleri arıyorum ben umarım sizde Murat Dalkılıç yeni Resimleri vardır melekler

Sayfayı Paylaş