gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Murat Kekilli - Avara

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Yeter olsun yeter olsun çok ağlattın yeter olsun O kızıl saçlarını çözen benden beter olsun x 2

Karadır kaşlarım kara, sineme açtın yara
    Beni dünyada avara eden bin beter olsun
    x 2

Ah güzel geçersen elime çekerim seni yenide
    Benim şimdiki halime gülen bin beter olsun
    x 2

Karadır kaşlarım kara, sineme açtın yara
    Beni dünyada avara eden bin beter olsun
    x 4

Murat Kekilli - Avara konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Kekilli - Gitme Döngüsü

Murat Kekilli - Gitme Döngüsü

Gitme harcanmaz acılar gitmekle Ki ben daha yeni çıktım gün ışığına Bilmiyorsun Batakla deviniyor vardığın kentler Gitme, gittikçe gömülüyorsun Gitme dudağında yaşandı bütün korkular Daha yeni buldum gülüşü mü Oysa gitme Çırılçıplak bu şiirden Bilmiyordun, beklemiyordun bu yağmuru Küskün bir bulut mu bıraktın ardı sıra? Gitme, eksik vermisim çocukluğumun ölü kuşlarını Heeem eskimez suçlar...
  2. Murat Kekilli - Dokunursan Yanarsın

Murat Kekilli - Dokunursan Yanarsın

Dudaklarım günah dokunursan yanarsın Senide kandırır farkına varamazsın Var git yoluna güzel git füsunlanırsın Benim yağmurum deniz Üşütür anlamazsın Sana göre değilim inan bana Dokunursan yanarsın Bakışlarım günah takılırsan yanarsın Senide kandırır farkına varamazsın Var git yoluna güzel git füsunlanırsın Benim yağmurum deniz Üşütür anlamazsın Sana göre değilim inan bana...
  3. Murat Kekilli - Ayrılık Vakti

Murat Kekilli - Ayrılık Vakti

Vakti geldi,ayrılığın ne yapsak boş, Kurtulamaz bu sevda bu amansız rüzgardan. Yüreğimde saklı kalan anılarda, Gidiyorum bu şehirden sevgilim hoşçakal. Gözlerindeki yaşı sil canım benim, Burada bırak git. Gereksiz artık,anlamı yok sözlerin, Bu aşk gömülmeli.[Nakarat] Oysa senle çok zamanlar paylaşırdık, Acıları,umutları,hiç usanmadan. Yüreğimde saklı kalan anılarda, Gidiyorum bu şehirden...
  4. Murat Kekilli - Ayrılık Ayı

Murat Kekilli - Ayrılık Ayı

murat kekilli mümkündür cennetten kovulacağım mümkündür cennetten kovulacağım murat kekilli Ayrılık ayının son haftası Günlerden banane Nereden aklıma geldiysen Oraya git dedim gölgene Böylelikle girdin kalbime kalbime kalbime Böylece girdin kalbime kalbime kalbime Mümkündür cenneten kovulacağım Bu işin sonunda (Eninde sonunda) Yalnız seni sevdim bu dünyada! Yalnız seni koca dünyada!...
  5. Murat Kekilli - Aklıma Gelmeyecektin

Murat Kekilli - Aklıma Gelmeyecektin

Tüm ışıkları bir bir saklasan Bulurum seni bu gece Cadde cadde sokak sokak Bu kenti yakarım bu gece Ölümümsün sen benim Ölüm gibi ömrümdesin Elindeyse al kendini benden Bu gece aklıma gelmeyecektin Bu gece düşlerime girmeyecektin Terkedilmiş yaşantımın bir durak ötesindesin Kopartıp al al kendini küf tutmuş yüreğimden __________________

Sayfayı Paylaş