gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Bu Ayrılık Neden Oldu

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Ellerini çekip benden Yarim bugün gider oldu Hem sever hem sevilirdik
    Bu ayrılık neden oldu

Yar aşkıyla yana yana
    Ayrı düştüm ellere ben
    Ama senden ayrı geçen
    Yürek değil beden oldu

Yandı yürek kebap oldu
    Gül bahçemde hazan oldu
    Belki senden ayrılmazdım
    Bu ayrılık neden oldu

Yar aşkıyla yana yana
    Ayrı düştüm ellere ben
    Ama senden ayrı geçen
    Yürek değil beden oldu​

Müslüm Gürses - Bu Ayrılık Neden Oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Mest Oldum

Müslüm Gürses - Mest Oldum

Dalgın Dalgın Bakıyorken Yollara Onumdem Bir Afet Geçti Mes Oldum Boyle Guzel Nasıp Olmaz Her Kula Yurusu Edasına Mest Oldum Mest Oldum Aman Buyulenmis Gibi Dustum Pesine Sacına Gul Takısına Mest Oldum Yetıstımde Gectım Baktım Yuzune Baygın Baygın Bakısına Mest Oldum Mest Oldum Aman Sankı Bırden Bırsey Oldu Dılıme Soylemeye Bulamadım Kelıme Gulumsedi Guldu Gecti Halime Su Mısalı Akısına Mest...
  2. Müslüm Gürses - Kış Oldum

Müslüm Gürses - Kış Oldum

Hani dal çiçeğe durduğum Suydum da nerde, aktım su muydum Yapraklar gibi savruldum da Kış oldum Her kim değdi geçtiyse cana Unuttum unutuldum Kim gelse Geçse artık Bu kırık kalbimden Can diye, dayan diye durdum Ey aşk ben senden Bahar umduydum Sen yine Kış oldun Uzun uzun __________________
  3. Müslüm Gürses - İbadetim Oldun

Müslüm Gürses - İbadetim Oldun

Secde ettim aşka taparcasına Uğrunda tanrının yolundan oldum Sebep sensin bütün günahlarıma Sevdikce sayende günahkar oldum Seninle acıldı günah defterim Korkutuyor beni mahşey günlerim Yaradana hangi yüzle dönerim Sevdikce sayende günahkar oldum İbadetim oldun inancım oldun Sanki sen yarattın ben kulun oldum Affet tanrım diye yalvardım durdum Sevdikçe sayende günahkar oldum __________________
  4. Müslüm Gürses - Ayrılık Rüzgarı

Müslüm Gürses - Ayrılık Rüzgarı

Dün gece içtim Kadehler dolusu yine sensiz Dolaştım sokaklarda Islak kaldırımlarda Gözlerime yaşlar doldu Soğuk bir rüzgar okşadı yüzümü Ayrılık rüzgarı Tanıdım onu ıslak nefesinden Allahım bilmem neden Geldi bunlar başıma Birdenbire kapıldık Ayrılık rüzgarına Oysa hayat akıp gider Sanki bir şey olmamışçasına Güneş de doğuyor Gülerek umutsuz yarınlarıma Bir ayrılık şarkısı dolaşır dillerde...
  5. Müslüm Gürses - Ayrılık Acı Birşey

Müslüm Gürses - Ayrılık Acı Birşey

Hep sen varsın aklımda… Düşünmem baksa bir şey. Gelde bitsin bu hasret Ayrılık acı bir şey… Gecelerin uğultusu benim feryadım… Fırtınalar kasırgalar benim ağıdım… Bir burukluk sarıyor gözlerim doluyor ağlıyorum özleminle Ağlıyorum ağlıyorum ağlıyorum özleminle Öyle zoraki yokluğun İmkansız alışamam Öyle büyük sevdayı… Ne yapsam unutamam… Gecelerin uğultusu benim feryadım… Fırtınalar...

Sayfayı Paylaş