gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Çare Sende Allahım

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Allahim Ben Sana Yalvariyorum Kismetİm BaĞlanmiŞ ÇÖzemİyorum Kİmsesİz KalmiŞim Senİn DÜnyanda
    Derdİme Bİr Çare Bulamiyorum

Yillardir Derdİme Çare Aradim
    Kİmsenİn Elİnden Derman Bulmadim
    Ah En Son Ümİdİmİ Sana BaĞladim
    BÜtÜn Ümİdİmİ Sana BaĞladim
    Çare Kulda DeĞİl Sende Allahim
    Bİr Tek Ümİdİmİ Sana BaĞladim
    Çare Kulda DeĞİl Sende Allahim

Çok SevdİĞİm Halde HİÇ Sevİlmedİm
    Yanimda ArkadaŞ Dost GÖremedİm
    Mutluluk Benİmde Hakkim DeĞİlmİ
    Her Zaman AĞladim HİÇ GÜlemedİm

Müslüm Gürses - Çare Sende Allahım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Seni Kalbime Gömdüm

Müslüm Gürses - Seni Kalbime Gömdüm

Yakıp bütün aşkımı külü maziye gömdüm Yaşanılan sevdayı seni kalbime gömdüm Öyle günler geçirdim ne yaşadım ne öldüm Kadeh kadeh sevgini seni kalbime gömdüm Ömrümde hiç gülmeyen dertli kullara döndüm x 2 Sevgi nedir bilmeyen seni kalbime gömdüm x 2 Gittiğin günden beri dertsiz bir gün mü gördüm Artık arama beni seni kalbime gömdüm Bu şarkımda sen yoksun artık kendime döndüm Yüreğim kabrim...
  2. Müslüm Gürses - İçi Seni Dışı Beni Yakar

Müslüm Gürses - İçi Seni Dışı Beni Yakar

Sabret Canım Gülüm Birtanem Sabret Güçlü Ol Yenilme Beni Düşün Ha Gayret Mevlam Sabredenlerle Olur Elbet Terket Öfkeni Sabrın Sonu Selamet, Sabrın Sonu Selamet İçi Seni Dışı Beni Yakar Hasretlik Nereye Kadar İçi Seni Dışı Beni Yakar Bu Ayrılık Nereye Kadar, Nereye Kadar __________________
  3. Müslüm Gürses - Duyduğum Sensin

Müslüm Gürses - Duyduğum Sensin

Kolay değil artık seni unutmak Baktığım, gördüğüm, duyduğum sensin Senin hayalinle yaşarım heran Baktığım,gördüğüm, sevdiğim sensin.. Martılar ismini gelir fısıldar Sahilde sessizlik benimle ağlar Her tarafta senden bir hatıra var Baktığım, gördüğüm, duyduğum sensin Şimdi ben acılar ülkesindeyim Yolcusuz yolları beklemekteyim Çaresizce seni özlemekteyim Baktığım, gördüğüm, duyduğum sensin...
  4. Müslüm Gürses - Allah Muhtaç Etmesin

Müslüm Gürses - Allah Muhtaç Etmesin

Gözlerime ceza ver artık seni sevmesin Çektiğm bu çileyi günler geri dönmesin Senden haber getiren selamların gelmesin Hayatıma girecek dünyada bir senmisin Aşkıma bir ceza ver Kalbim seni sevmesin Senin yalan aşkına Allah muhtaç etmesin Bende kalsın hayaller ümitlerim sönmesin Bu hayatın tadını ızdırabım bölmesin Ellerimi istemem ellerime değimesin İçimdeki bu acı daha fazla sürmesin...
  5. Müslüm Gürses - Senin İçin (2009)

Müslüm Gürses - Senin İçin (2009)

müslüm gürses resmi web sitesi müslüm gürses senin için 2009 resmi sitesi son albümü son albüm Müslüm Gürses Fanatiklerine müjde Müslüm Gürses'in yeni albümü çıktı...Arabesk severlerinin beğenerek dinleyeceği albümün tanıtımına geçiyorum arkadaşlar :tik: 01 - Senin İçin 02 - Kalbine Sor 03 - Görmüyorsun Kör Kalbi 04 - Düşenin Dostu Olmaz 05 - Fakirin Aşkı 06 - Aşk Yağmuru 07 - Dünyamı...

Sayfayı Paylaş