gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Merhamete Gel Sevgilim

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Sen Benim Tek Ümidimsin Canımdan Çok Sevdiğimsin Yaşamamın Sebebisin
    Merhamete Gel Sevgilim
    Yeter Artık Dön Sevgilim

Ne Olursun Artık Yeter
    Sen Olmazsan Bu Can Biter
    Sensiz Yüzüm Nasıl Güler
    Merhamete Gel Sevgilim
    Yeter Artık Dön Sevgilim

Sensiz Günler Asır Gibi
    Seven Kalbim Esir Gibi
    Seviyorum Deli Gibi
    Merhamete Gel Sevgilim
    Yeter Artık Dön Sevgilim

-------------------------

Senin Gibiler

Seviyorum Diye Ümit Veripte
    Unutur İnsanı Senin Gibiler
    Birini Koluna Takı Veripte
    Çıldırtır İnsanı Senin Gibiler

Sevmenin Zevkini Tadamazlar ki
    Kendini Birine Adamalar ki
    Ömür Sürer Ama Onlar Yaşamazlar ki
    Çıldırtır İnsanı Senin Gibiler
    Aldatır İnsanı Senin Gibiler

Seven Yürekleri Taşa Döndürür
    Gözleri Sel Olmuş Yaşa Döndürür
    Kalplere Hançerle Vurur Öldürür
    Çıldırtır İnsanı Senin Gibiler__________________

Müslüm Gürses - Merhamete Gel Sevgilim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Dön Sevgilim

Müslüm Gürses - Dön Sevgilim

Dön sevgilim dön Ayrılığına dayanmaz kalbim Bu hasret bu çile zaten bir ölüm Bir de bu ayrılığa yok tahammülüm Sen ümit ışığım Hayat verensin Bu halde bırakıp Nasıl gidersin Çok sevdi çok Elinde değil garip gönlümün Bilsemki olacak senden ölümüm Çekinmem canımı sana veririm __________________
  2. Müslüm Gürses - Bekle Sevgilim

Müslüm Gürses - Bekle Sevgilim

Bekle sevgilim döneceğim Sana mutluluk vereceğim Bu hasret biter kavuşursak Senin yolunda öleceğim Uzat elini tutacağım Sana ömrümce tapacağım Kapkaranlık evrenine Güneş gibi doğacağım Bekle sevgilim geleceğim Seni ömrümce seveceğim Bu hasret biter kavuşursak Senin yolunda öleceğim__________________
  3. Müslüm Gürses - Aşkımız Öldü Sevgilim

Müslüm Gürses - Aşkımız Öldü Sevgilim

Bilmem bu hasretlik nasil bitecek Hicran yarasini kimler saracak Dunyanin kanunu boyle sevgilim Sen gidersen yerine baska bir yar gelecek Askimiz oldu sevgilim basin sagolsun Yollarimiz ayriliyor ugurlar olsun Seviyorum dersem sen bana inanma Her sozlerim yalan sen bana kanma Dunyanin kanunu boyle sevgilim Sen gidersen yerine baska bir yar gelecek Askimiz oldu sevgilim basin sagolsun...
  4. Müslüm Gürses - Acımasız Dünya

Müslüm Gürses - Acımasız Dünya

Ne olur Yarabbim affet bu kulunu Sevdiysem kalbim bir suçlu kalbim bir suçlu Koptum birer birer sevdiklerimden Beni benden eden bu benliğimden Kötü duyguları sil at kalbimden İçimdeki şeytanı öldür Yarabbi Tükenen hayatım biten ömrümdü Aşkımın kahrını çeken gönlümdü Bir ateşti yandı yangına döndü Daha büyümeden söndür Yarabbi Şimdi gözyaşlarım bir sele döndü Artık bu yüzümü güldür Yarabbi...
  5. Müslüm Gürses ....

Müslüm Gürses ....

1953'ün 7 Mayıs günü Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesi'nin Fıstıközü köyünde Dünyaya Merhaba Der Müslüm Akbaş. Evet Evet Yanlış Duymadınız Müslüm Gürses Müslüm Akbaş olarak dünyaya gelir ve daha sonra Gürses Soy ismini alır. Babası Mehmet Akbaş Annesi Emine Akbaş Kardeşleri Ahmet ve Zeyno ile Zor koşullarda hayat mücadelesi vermektedir o zamanlar. zaman zorluklarla karşılaşmaktan yılmamıştır....

Sayfayı Paylaş