gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Yüreğimden Vurdun Beni

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Yüreğimden Vurdun Beni Tanrım Butun Guzellıgı Vermıs Sana Vermıs Sana
    Gormedım Ben Senın Gıbı Kurban Olayım Ben Sana
    Yurgımden Vurdun Benı Sevdalara Saldın Benı
    Bır Bakısla Bır Gulusle Alev Alev Yaktın Benı

Hadı Hadı Gel Bana Sarılalım Can Cana
    Neyım Varsa Al Senındır
    Yeterkı Gır Dunyama

Elde Degıl Baglanmamak Elde Degıl Kahrolmamak
    Kadehlerı Bırbır Kırıp
    Senın Icın Kahrolmamak

Müslüm Gürses - Yüreğimden Vurdun Beni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Ya Benim Olursun Ya Hiç Kimsenin

Müslüm Gürses - Ya Benim Olursun Ya Hiç Kimsenin

Sana Yok Diyemem Canım İstersen Emrine Amede Kölen Kim Senin İşte Hançer İşte Sinem İşte Sen Ya Benim Olursun Ya Hiçkimsenin Hasretinden Başka Bir Mezar Bilmem Nerede Nezaman Kim Kazar Bilmem Kader Alnımıza Ne Yazar Bilmem Ya Benim Olursun Ya Hiç Kimsenin Gözümden Gayrıya Gözletmem Seni Özümden Gayrıya Özletmem Seni Tanrıdan Gayrıya Yar Etmem Seni Ya Benim Olursun Ya Hiçkimsenin...
  2. Müslüm Gürses - İçi Seni Dışı Beni Yakar

Müslüm Gürses - İçi Seni Dışı Beni Yakar

Sabret Canım Gülüm Birtanem Sabret Güçlü Ol Yenilme Beni Düşün Ha Gayret Mevlam Sabredenlerle Olur Elbet Terket Öfkeni Sabrın Sonu Selamet, Sabrın Sonu Selamet İçi Seni Dışı Beni Yakar Hasretlik Nereye Kadar İçi Seni Dışı Beni Yakar Bu Ayrılık Nereye Kadar, Nereye Kadar __________________
  3. Müslüm Gürses - Benim Kaderim

Müslüm Gürses - Benim Kaderim

bu benim kaderim değişmez talihim gülmedi gülmez kaderim kaderim işte gidiyorsun yabancı gibi gidene ağlamak benim kaderim sineye çekerim her acı gibi gidene ağlamak benim kaderim benim kaderimde binlerce çile yorgun bedenimi taşır meçhule sevgilim sende git git güle güle gidene ağlamak benim kaderim kaderim güldürmez kaderim öldürmez kaderim ağlatır kötü kaderim __________________
  4. vur beni

vur beni

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Müslüm Gürses ....

Müslüm Gürses ....

1953'ün 7 Mayıs günü Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesi'nin Fıstıközü köyünde Dünyaya Merhaba Der Müslüm Akbaş. Evet Evet Yanlış Duymadınız Müslüm Gürses Müslüm Akbaş olarak dünyaya gelir ve daha sonra Gürses Soy ismini alır. Babası Mehmet Akbaş Annesi Emine Akbaş Kardeşleri Ahmet ve Zeyno ile Zor koşullarda hayat mücadelesi vermektedir o zamanlar. zaman zorluklarla karşılaşmaktan yılmamıştır....

Sayfayı Paylaş