gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Mustafa Canan - Matem 2010

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

mustafa canan merhaba mustafa canan matem Yeni albüm sahibi olan kişilerden Mustafa Canan yepyeni albümüyle müzik piyasasına giriş yapan sanatçılardan .Albüm tanıtımına gelince
    01. Doğum Günü
    02. Matem
    03. Merhaba
    04. Kerbela
    05. Yetim Cemo
    06. Ya Baki
    07. Hu Deyup
    08. Naat
    09. Suphi Ezel
    10. Hicran
    11. Ölüme Gidiyoruz
    12. Doğum Günü (Enst)

Mustafa Canan - Matem 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güllü - Cananım Var

Güllü - Cananım Var

SaÇlarin GÜl Kokulu Yanaklari Alli Yar GÜlÜŞlerİ SÜt Beyaz Kİlİm Çeker Balli Yar GÖzlerİnİn Yaninda GÜneŞ SÖnÜp Kaldi Yar Senİ GÖren Bu GÖnlÜm Alev Alev Yandi Yar Cananim Yar GÜlÜm Yar AteŞİm Yar KÜlÜm Yar AŞkin ÖmrÜme ÖmÜr Sensİz DÜnya ÖlÜm Yar Senİ GÖren Bu GÖnlÜm Alev Alev Alev Yandi Yar Ilik Ilik Nefesİn Sankİ Bahar Yelİ Yar Sİnemdekİ GÜllerİn Delİ Ettİ Benİ Yar BakiŞlarin SÖzlerİn Bu...
  2. Düş Sokağı Sakinleri - Canan

Düş Sokağı Sakinleri - Canan

Dağlara yol eyledim Kalplere aşk derledim Beni bir sevda vurmuş Canan'a ben neyledim Geceyi gündüz ettim Çiçeği dost belledim Canan uykudan kalkmış Aşkı cennet eyledim Bebekler meme emer Topraklar yağmur bekler Canan yanımda olmayınca Bu can ateşlere girer Kuşlar uçar göklerde Şarkılarım hep dillerde Gurbet çekmek ne zormuş Canan uzak ellerde
  3. Air Canada

Air Canada

AIR CANADA Mete cad. No:24/1 80090 Taksim Tel: (+90212)2417366 Fax: (+90212)2526446 kaynak:frmpaylas
  4. Canan Öztürk kimdri

Canan Öztürk kimdri

canan öztürk kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler ve merak edilen herley burada arkadaşlar. Merhaba Melek'ler... Bu yazımızda başarılı oyuncu Canan Öztürk hakkında ve hayatı hakkında bilgiler sunuyoruz sizlere... Canan Öztürk Oyuncu | 1964 - Bulgaristan 1964 Bulgaristan doğumlu olan oyuncu 1969 yılında Türkiye''ye göç etti. 1987 İ.Ü. Diş Hekimliği Fakültesi mezun olduktan...
  5. Canan dizisi Özlem Conker

Canan dizisi Özlem Conker

canan dizisi, gamze özçelik, ayrılığı, özlem conker, röportajı, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Başarılı diziler arasında başı çeken "Canan" dizisi Gamze Özçelikle yola başaldı ve ani bir kararla Gamze Özçelik, diziden ayrıldı. Gamze'nin boş bıraktı rolü ise Özlem Conker devraldı. Konu ile ilgili Özlem Conker'in açıklamasını aktarıyoruz sizlere Melek'ler. Gamze Özçelik...

Sayfayı Paylaş