gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Ziynet Sali"Bugün Adım Leyla" Full Albüm Tanıtımı

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ziynet sali yeni albüm 2014, ziynet sali bugün adım leyla albümü, ziynet sali 2014, ziynet sali full albüm Yeni albüm çıkaran sanatçılardan biri olan Ziynet Sali, "Bugün Adım Leyla" adını verdiği ve üç cd den oluşan muhteşem albümünü müzikseverlerle buluşturdu. Sizler için bu yepyeni albümün tanıtımını ve albüm de yer alan parçaların ismini paylaşıyoruz.
    ziynet sali (1).jpg ziynet sali (2).jpg
    CD 1
    01. Bugün Adım Leyla

CD 2 ( Live )
    01. Gelemiyorum Yanına
    02. Herşey Güzel Olacak
    03. Rüya
    04. Alışkın Değiliz
    05. Herkes Evine
    06. Sevdim Seni Bir Kere
    07. Kaç Yıl Geçti Aradan
    08. Beş Çayı
    09. Sen Mutlu Ol
    10. Sevenler Ağlarmış

CD 3 ( Live )
    01. To Treno & İstasyon
    02. Pshidelia & Sinharitira & Hamena
    03. Na Lipon Giati Sagapisa & Haykıracak Nefesim & Those Were The Days & Bu Ne Biçim Hayat
    04. Martirio & Yürek Yaralı Büyüyor & Amman Kuzum & Yanmışım Sönmüşüm Ben &
    Yanabiliriz & Ta Mavra Matia Sou & Ta Uzak Yollardan & Sevemez Kimse Seni

Ziynet Sali"Bugün Adım Leyla" Full Albüm Tanıtımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Herkes Evine - Ziynet Sali

Herkes Evine - Ziynet Sali

Herkes Evine - Ziynet Sali DMC - 2008 Ziynet Sali 2 Cd’li albümü ile sevenleriyle buluşuyor... Türkiye için Türkçe, Yunanistan için Yunanca albüm... Tarzı, duruşu ve yaptığı müzik çalışmaları ile hem Türk hem de Yunan halkının gönlünde taht kuran Ziynet Sali, bir yıldır üzerinde çalıştığı yeni albümünü iki ayrı CD olarak dinleyici ile buluşturuyor. Yunanlılar tarafından da çok...
  2. Ziynet Sali Resmileri

Ziynet Sali Resmileri

ziynet sali ayak ziynet sali ayakları ayaklar salinin ayakları
  3. günel adı yok albüm tanıtım

günel adı yok albüm tanıtım

şarkıcı güner azeri güner adı yok günerin son albümü şarkıcı Yıllar önce 13 yaşında iken ünlü Türkücü İbrahim Tatlıses'in kanatları altında küçük bir kız olarak müzik dünyasına adım atan Azeri Kızı Günel, artık 22 yaşında genç kız oldu. "Adı Yok" adlı 3. albümle 5 yıl aradan sonra sevenlerin karşısına çıkmaya hazırlanan Günel, yeni imajıyla büyük bir değişime uğradı. Güzelliği ve...
  4. Ziynet sali _rüya

Ziynet sali _rüya

Gerçektende çok güzel bi şarkıı:) Benim sevgim göklere sığmadı Yerde de kalmadı Korudum hep dua ettim Benim başka bir ricam olmadı Sadece sev beni Her gece gördüğüm o rüya gerçek olsa Yanıma koşa koşa gelsen Geceyi yedi güne bölsen Elini tuta tuta ölsem Bizi kaybettmem Beni dünyada başka hiç bir şey Böyle mutlu etmez Yazık kalbim bir daha atmadı Aşkıda tatmadı Ya da ben itiraz ettim...
  5. Ziynet Sali - Bize Yeter 2010

Ziynet Sali - Bize Yeter 2010

Seksi ve güzel sanatçılardan Ziynet Sali yepyeni single albümüyle sevenleriyle buluştu.Remix albüm çıkaran Ziynet Sali "Bize Yeter"adını verdiği albümüyle ilgili genel bilgilere geçiyorum. Albüm İçeriği 1. Bize Yeter 2. Ozan Doğulu Club Remix Radyo Edit 3. Bize Yeter (Akustik) 4. Ozan Doğulu Club Remix

Sayfayı Paylaş