gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Mustafa Ceceli'den Es Remix Albümü Tanıtımı

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

mustafa ceceli yeni albüm mustafa ceceli es remix

mustafa ceceli 2012

Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde Es albümü ile piyasaya çıkan Mustafa Ceceli, bu kez de Es'te ki parçalarının remixlerinden oluşan Es Remix albümü ile müzik marketlerde ki yerini aldı. İşte Mustafa Ceceli Es Remix albümü ile ilgili bilgiler...

"Bir Zamanlar Deli Gönlüm" ve "Dünyanın Bütün Sabahları" isimli yeni şarkıları da albümüne ekleyen Mustafa Ceceli Sinan Ceceli, David Şaboy, Cenker Bayrak gibi aranjörlerin remixlerine yer verdi.

Bir Zamanlar Deli Gönlüm
    Dünyanın Bütün Sabahları
    Gel De Sen Konuş (Mustafa Ceceli Version)
    Rahat Rahat (David Şaboy Version)
    Oyun Olmazdı Aşkla (Sinan Ceceli Version)
    Sevgilim (Mustafa Ceceli Version)
    Es Tornado Mix ft.Pit10 (Ender Çabuker)
    Zillerine Basıp Kaçıyor (Sinan Ceceli Version)
    Aman (Behzad Motallebi Version)
    Bir Yanlış Kaç Doğru (Cenker Bayrak Version)
    Rahat Rahat (Mustafa Ceceli Version)
    Es (Mustafa Ceceli Elektrock Version)

Mustafa Ceceli'den Es Remix Albümü Tanıtımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rihanna'dan Remix Albüm

Rihanna'dan Remix Albüm

Geçtiğimiz aylarda ''Rated R'' albümünü piyasa süren Rihanna,klipleri ve single’larının kapak resimleriyle gündeme bomba gibi düşmüştü.Şu sıralarda aynı albümdeki şarkılarının yeni ve farklı versiyonlarını piyasaya sürme hazırlığında. Şubat ayında yayımlanması planlanan remix albümünde DJ Brooklyn Zoo’nun çalışmalarının yer alacağı kesinleşti. “RockStar”, “Te Amo”, “Rude Boy” ve “Wait Your...
  2. Sezen Aksu Öptüm remix albümü

Sezen Aksu Öptüm remix albümü

sezen aksu öptüm remix albümü sezen aksu öptüm albümü şarkıları sezen aksu yeni albüm sezen aksu 2012 albümü haberleri burada arkadaşlar. Türk Pop Müziği'nin Minik Serçe lakaplı usta yorumcusu Sezen Aksu yeni yılı yeni remix albümüyle karşılayacak Melek'lerim. Sezen Aksu Öptüm Remix albümü için gün sayıyor. Bizde merak beklenen Sezen Aksu yeni albüm 2012 şarkılarını şimdiden, dinlemek için...
  3. Mustafa Ceceli Es Sözleri

Mustafa Ceceli Es Sözleri

Mustafa Ceceli Es Sözleri - Mustafa Ceceli Es şarkı Sözleri lazım bana lütfen bu şarkının da sözlerini paylaşın kızlar.
  4. Mustafa Sandal 2012 Organik albüm tanıtımı ve şarkıları burada!

Mustafa Sandal 2012 Organik albüm tanıtımı ve şarkıları burada!

Mustafa Sandal 2012 Organik albümü Mustafa Sandal Organik albümü mustafa Sandal 2012 albüm şarkıları Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda en son eşi Emina Sandal albümü için sitemizde konu aldığımız Mustafa Sandal 2012 Organik albüm tanıtımı hakkında sizlerle merak edilen bilgileri paylaşıyor ve Mustafa Sandal'ın yeni şarkılarını da sizlerin beğenisine sunuyoruz. İşte Mustafa Sandal...
  5. Mustafa Ceceli'den Gizli Şarkısının Sözleri Buyrun

Mustafa Ceceli'den Gizli Şarkısının Sözleri Buyrun

Mustafa Ceceli Gizli Şarkı Sözleri Mustafa Ceceli Gizli Sevgili melekler, başarılı şarkıcı Mustafa Ceceli bu sayfamızın konuğu. Biz de Mustafa Ceceli hayranlarını sayfamıza davet ediyor ve Mustafa Ceceli Gizli Şarkı Sözleri ile sizleri başbaşa bırakıyoruz :) Hala şansımız var Hala çok geç sayılmaz Ben hala olur diyorum Hala inatla Çekip gitmek en kolayı Kalmak zor olduğundan...

Sayfayı Paylaş