gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Mustafa Sandal - Gel Aşkım

Konu, 'Çöplük' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Yokluğun tesadüf adeta
    Bu yalnızlık yalandan macera
    Mutluydum senin kollarında
    Hata benim üzülme
    Sen üstüne alınma

Yok geçmez senden başka yol geçmez
    Kalbimden izlerin asla silinmez
    Fark etmez hiçbir hatıra yetmez
    Seni benden uzaklaştırmaz

Gel aşkım gel
    Gel dünyam karışsın
    Hadi vur kalbimden
    Vur baştan acıtsın oo
    Gel aşkım gel
    Gel dünyam karışsın
    Beni vur kalbimden
    Vur tekrar acıtsın
    Aşkımmmm ooooo

Mustafa Sandal - Gel Aşkım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Sandal-Kalmadı

Mustafa Sandal-Kalmadı

Söz söz verdim ben bir daha asla Sevmem diye yemin ettim ben Çoktan beri tuhaf duygularda Sordum aşkı ve Korkuyorsam bir nedeni var elbet Ateş yaktığı yerde dert Sen bunları duymadın farzet Bendeki izlerini takip et Benim aşka inancım kalmadı hiç Sorma sorma Beni ellere verin utanmadan hiç Bozma bozma aaafini
  2. Mustafa Sandal - Aşkın Yeni Sureti

Mustafa Sandal - Aşkın Yeni Sureti

-Mustafa Sandal'ın Hürriyet'e Verdiği Röportaj- "Bomba gibi bir albüm geliyor. 12 şarkının altısı benim, altısı dışarıdan. "Gönlünü Gün Edeni" şarkısını yazan Isra'yı, repertuvarımla görevlendirdim. Dışarıdan alacağım şarkıları onun bulup, bana getirmesini istedim. O da Hüseyin Karadayı ile birlikte bana 40-50 tane şarkı bulup getirdi. Bu şarkılar arasından gerçek, samimi,...
  3. Mustafa Sandal Boşanıyormu

Mustafa Sandal Boşanıyormu

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz ama inşallah söylentiler gerçek değildir :tik: MUSTAFA SANDAL, EŞİ EMİNA’YLA BOŞANACAKLARI YÖNÜNDE ÇIKAN HABERLERE İSYAN ETTİ. Söylentilerin tamamen asılsız olduğunu belirten Sandal, “Her sabah uyandığımda yeniden aşık olduğum, oğlumun annesi biricik eşimle aramızda herhangi bir sorun yok olamaz da. İddialara sadece gülmekle yetiniyoruz. Neden böyle...
  4. Yeni Sezon Başrolde Aşk dizisinde Mustafa Sandal bıyıksız

Yeni Sezon Başrolde Aşk dizisinde Mustafa Sandal bıyıksız

başrolde aşk dizisi yeni sezon bölümleri mustafa sandal bıyıklarını kestirdi haberleri burada arkadaşlar. Benimde beğenerek izlediğim komedi tarzında ki, başarılı dizi Başrolde Aşkın yeni sezon bölümlerinde Mustafa Sandal bıyıksız olacak Melek'lerim. Rol gereği bıyık bırakan Mustafa Sandal'ı kendisi gibi besteci ve söz yazarı vede oyuncu olan güzel eşi Emina Sandal bıyıklarını kestirmesi için...
  5. Mustafa Sandal Emina Sandal zehirlendi!

Mustafa Sandal Emina Sandal zehirlendi!

mustafa sandal zehirlendi emina sandal zehirlendi mustafa sandal emina sandal zehirlendi musti ile emina zehirlendi ilgili bilgiler burada arkadaşlar. Sevgili melekler Mustafa Sandal ve esi Emina zehirlendi. 4 yıldır evli olan ve ikinci bebeklerini kucaklarına almak için gün sayan Mustafa,Emina Sandal çifti, önceki akşam yedikleri yemekten zehirlenince soluğu Amerikan Hastane’sinde aldı...

Sayfayı Paylaş