gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Mustafa Yıldızdoğan - Helal Etmem

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Sonu yoktu da bu aşkın, niye başladın Çile kazanında canlı canlı haşladın Gönüllü gönülsüz gittin, beni boşladın
    Helal etmem hakkımı ben, öbür tarafta

Bu gönülün hesabını, nasıl verirsin
    Nasıl sevdim seni bilsen, inan erirsin
    Bunu bilsen, zaten şimdi döner gelirsin
    Helal etmem hakkımı ben, öbür tarafta

Mustafa Yıldızdoğan - Helal Etmem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Yıldızdoğan  TÜRKİYEM!!!!

Mustafa Yıldızdoğan TÜRKİYEM!!!!

ölürüm türkiyem notaları türkiyem melodisi ölürüm nota canım benim sözleri canım benim şarkı sözleri Baş koymuşum Türkiyemin yoluna Düzlüğüne yokuşuna ölürüm Asırlardır kır atımı suladım Irmağının akışına ölürüm Türküyem Sevdalıyım yangın yeri bu sinem Doksan yıldır çile çekmiş hep ninem Pınarlardan su doldurur Eminem Mavi boncuk takışına ölürüm Türkiyem Düğünüm, derneğim,...
  2. Mustafa Yıldızdoğan - Türkiyem

Mustafa Yıldızdoğan - Türkiyem

Baş koymuşum Türkiyemin yoluna Düzlüğüne yokuşuna ölürüm Asırlardır kır atımı suladım Irmağının akışına ölürüm Sevdalıyım yangın yeri bu sinem Doksan yıldır çile çekmiş hep ninem Pınarlardan su doldurur Eminem Mavi boncuk takışına olurum Düğünüm, derneğim, halayım, barım, Toprağım, ekmeğim, namusum, arım Kilimlerde çizgi çizgi efkarım, Heybelerin nakışına ölürüm __________________
  3. Mustafa Yıldızdoğan - Saçların

Mustafa Yıldızdoğan - Saçların

Söküp atılmıyor bende mi kusur Doğarken kök salmış öze saçların Bir kara sevda ki ya büyü ya sır Sığmıyor kaleme, söze saçların Örgüde bir başka, düzde bir başka Gizlendiği zaman nazda bir başka Omuzda bir başka yüzde bir başka Kirpik olmuş inmiş, göze saçların İpekten sırmadan, tel tel yaratmış Telini bir ömre bedel yaratmış Sanki vasfi için özel yaratmış Dört mevsim bir başka taze saçların...
  4. Mustafa Yıldızdoğan - Gidenler Dönmüyor

Mustafa Yıldızdoğan - Gidenler Dönmüyor

canım tutuşuyor,içim yanıyor Ayrılık ne zormuş,çekemiyorum hasret can ucumda,sinem kanıyor hayal girdabımda,çıkamıyorum gidenler dönmüyor geri, sevdan bir ateş çemberi, o gittiğin günden beri, gör ne haldeyim... geceler yalnız,geceler tasa, nereye bakrasam bürünür yasa, canıma razıyım günah olmasa, yüregimden seni sökemiyorum gidenler dönmüyor geri, sevdan bir ateş çemberi, o gittiğin günden...
  5. Mustafa Yıldızdoğan - Çırpınırdı Karadeniz

Mustafa Yıldızdoğan - Çırpınırdı Karadeniz

çırpınırdı karadeniz notaları Çırpınırdı Karadeniz Bakıp Türk'ün bayrağına Ah ölmeden bir görseydim Düşebilsem toprağına Sırmalar sarsam koluna İnciler dizsem yoluna Fırtınalar dursun yana Yol ver Türk'ün bayrağına. Kafkaslar'dan esen yeller Şimdi Sana selam söyler Olsun bütün Moskof eller Kurban Türk'ün bayrağına. Ayrı düştüm dost elinden Yıllar var ki çarpar sinem Vefalı...

Sayfayı Paylaş