gebe
  1. BynCan

BynCan Forum Okuru

Müstehcen türk dizilerine itirazim var..

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında BynCan tarafından paylaşıldı.

Herkesin bildigi malum diziler.Gercekten artik diziler aile ortaminda izlenecek gibi olmadi.Dizi yapimcilari ve buna eyvallah diyen kanal sahipleri kendinizi dizginleyin artik....Lütfen böyle dizileri izlemeyin,cocuklariniza izlettirmeyin.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aynen katiliyorum.Erotik dizi oldu artik hepsi.böyle Reyting aldigi sürece düzelmezler.

3. berfu akyuz

berfu akyuz Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    öyle diyorsunuz da izlendiği için reyting aldığı için bu diziler devam ediyor, demek ki insanlar beğeniyorlar, ben tüm dizilerden nefret ederim ama bence müstehcen diye değil düzeysiz, kalitesiz ve sanatsal olmaktan çok uzak olduğu için diziler kaldırılmalı

Müstehcen türk dizilerine itirazim var.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. itirazım var

itirazım var

parayla arkadaşlığı insanlığı şerefini satanlara itirazım var olmaz olsun böyle insanlar elbet layınızı bulacaksınız ayşe bacı önce sen!!!:nono:
  2. Müstehcen

Müstehcen

Açık, saçık iğrenç şeyler görmek sıkıntıya işarettir
  3. Rober Hatemo - İtirazım Var

Rober Hatemo - İtirazım Var

İtirazım var bu zalim kadere İtirazım var bu sonsuz kedere Feleğin sillesine hayatın cilvesine Dertlerin cümlesine itirazım var Yarım kalan sevgiye şu emanet gülmeye Yaşamadan ölmeye itirazım var Ben hep yenilmeye mahkum muyum Ben hep ezilmeye mecbur muyum İtirazım var bu yalan dolana Benim şu dertlere ne borcum var ki Tuttu yakamı bırakmıyor Benim mutlulukla ne zorum var ki Bana cehennemi...
  4. Müslüm Gürses - İtirazım Var

Müslüm Gürses - İtirazım Var

İtirazım var bu zalim kadare İtirazım var bu sonsuz kedere Feleğin cilcesine Hayatın silvesine Dertlerin cümlesine İtirazım var Yarım kalan sevgiye Şu emanet gülmeye YAşamadan ölmeye İtirazım var Ben hep yenilmeye mahkum muyum? Ben hep ezilmeye mecbur muyum? İtirazım var bu yalan dolana Benim şu dertlere ne borcum var ki Tuttu yakamı bırakmıyor Benim mutlulukla ne zorum var ki Bana cehennemi...
  5. benimde itirazım var kardeşim..

benimde itirazım var kardeşim..

neden insanlar verdiği sözde durmuyorlar yaaaaaaaaa..yada yapamayacakları şeyler hakkında neden söz veriyorlar....bak asabileştim en sonunda...

Sayfayı Paylaş