gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Müteahhitlere Vietnam'dan davet var

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nedim Kalpaklıoğlu, Vietnam'da Türk inşaat firmaları için büyük proje fırsatlarının bulunduğunu belirtti. Vietnam Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Yerel Sanayi Birimi Genel Direktörü Hoang Quoc Vuong başkanlığındaki 18 kişilik Vietnam iş heyeti, EBSO'da Türk sanayicilerle ikili görüşmelerde bulundu. Vietnam Heyeti Lideri Vuong, Vietnam'da birçok ülkeden girişimcinin yatırım yaptığını, Türk işadamlarını da yatırıma davet ettiklerini belirtti. Vuong, özellikle tekstil, deri, ayakkabı, elektronik, kimya ve inşaat alanlarında ortak hareket etmek istediklerini söyledi.

Müteahhitlere Vietnam'dan davet var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müteahhit

Müteahhit

Rüyada bir müteahhitle konusup bir is hususunda anlastiginizi görmek, bu günlerde yapacaginiz bütün islerin imkanlariniz içinde olabilecegine, daha büyük isler pesinde kosmaniz gerektigine delalet eder.
  2. Davet:

Davet:

Madde 103 - (Değişik madde: 09/11/1988 - 3494/12 md.) Tutanak tutulurken alacaklı, borçlu veya namlarına Tebligat Kanunu hükümlerine göre tebellüğe yetkili kimse bulunmazsa, bulunmayan alacaklı veya borçlu üç gün içinde tutanağı tetkik ve diyeceği varsa söylemesi için icra dairesine davet olunur. Kanunen ilavesi gereken müddetler mahfuzdur. Haciz sırasında borçlu veya alacaklı adına Tebligat...
  3. Deniz sekiye davet var

Deniz sekiye davet var

P { margin: 0px; } Fransız şarkıcı Enrico Macias, Deniz Seki ile sevgilisi Hüsnü Şenlendirici'yi Paris'e davet etti. Macias, önümüzdeki yıl L'olimpia'da vereceği konserinde Kıbrıs konserinde kendisine eşlik eden Deniz Seki ve sevgilisi Hüsnü Şenlendirici ile aynı sahneyi paylaşmak istediğini açıkladı. 23.07.2008 03:17:15
  4. Vietnam'da sel can aldı!

Vietnam'da sel can aldı!

Kaybolan kişiler de var... Vietnam'ın kuzeyindeki bölgelerde şiddetli yağışların neden olduğu seller ve toprak kaymaları sonucu en az 8 kişi hayatını kaybetti, 3 kişi kayboldu. Yetkililer, şiddetli yağışlar sonucu ortaya çıkan seller ve toprak kaymaları sonucu evlerin yıkıldığını, kara yollarında hasar meydana geldiğini belirtti. Bac Kan kentinde önceki günkü şiddetli yağışlar sonucu...
  5. Davet...!!!

Davet...!!!

Yuvam ol istemiştim. Evim, ocağım… Memleketim… Gurbette dağılan parçalarımı sende tamam etmeye niyetlenmiştim. İçimdeki o boşluk hissini silersin, beni bir edersin diye düşlemiştim. Gözlerinden gayrısı değmesin istemiştim bende mahrem ne varsa. Ellerini tutup bir yola çıkmaya kararlı, beklemeye sabırlı ve sana inançlıydım. Aşıktım! Gel demek istiyordum sana. O tenha ve serin kapı...

Sayfayı Paylaş