gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Mutluluk İle İlgili Sözler 2012

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2012 mutluluk sözleri 2012 mutluluk mesajları mutluluk ile ilgili sözler 2012 ile ilgili bilgiler burada melekler. Mutluluk paylaşıldığında güzeldir melekler :) Paylaşıldığında çoğalır, daha bir anlam kazanır. Siz de mutluluğunuzu 2012 mutluluk sözleri ile ifade edebilir, 2012 mutluluk mesajları ile arkadaşlarınızla , sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Arkadaşınıza tatlı sözler edebilir, sevdiklerinize kısa ama anlamlı mesajlar iletebilirsiniz. Şimdi sizler için derlediğimiz mutluluk ile ilgili sözler 2012 listemize bir göz atalım..

Mutluluk Sadece Seni Sevmekle Değil! Mutluluk Senin HayaLinle Yarınlarıma, Güzel Gözlerinle geleceğime, isminle Hayatıma giren en güzel Duyguları Kalbime Kazıdığım bir Aşk Güftesi.

Uzaklık küçük sevgileri öldürür, büyükleri ise yüceltir. Tıpkı rüzgârın mumu söndürüp ateşi alevlendirdiği gibi...

Sensiz Acı Çeken Yüreğim Şimdi Seninle Yeni Mutluluklara yeLken Açtı, Bir Denizin ortasında Mutluluk Çemberi Kuruyorum ikimizin Adına..

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugünde bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

Mutluluk daima yakınımızdadır, yakalamak için çoğu zaman elimizi uzatmak yeter. - George Sand

Mutluluğun formülü, gerektiğinde önemsiz şeylerle meşgul olabilmektir. - Edward Newton

Mutlu yaşam, tutku ve korku üzerinde mantığın ve düşüncenin elde ettiği bir zaferdir. - Lucius Annaeus Seneca

Kim ne derse desin, mutlu insanın en mutlu anı, uykuya daldığı andır ve mutsuz bir insanın en mutsuz anı, uykudan uyandığı andır. İnsan hayatı, bir tür hata olmalı. - Arthur Schopenhauer

Mutluluk İle İlgili Sözler 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meleklerimize Mutlulukla İlgili Sözler

Meleklerimize Mutlulukla İlgili Sözler

masal ile ilgili sözler mutluluk ile ilgili masal mutlulukla mutluluk masallar mutsuzlukla sözler Mutlulukla ilgili sözler, Genelde mutlu olduğumuzda bunu bir şekilde ifade etmenin yanı sıra, gelişen teknoloji ile birlikte msn ve benzeri şeylerde yada ne bileyim telefonun açılışında kullanırız. Hemen gerçekten görünüşü ile mutlu olduğunu anladığım bir fil resmi koyarak başlıyorum işe...
  2. 2012 Eğitim ile ilgili sözler

2012 Eğitim ile ilgili sözler

2012 Eğitim ile ilgili sözler Eğitim sözleri 2012 Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda misafirlerimizin yoğun isteği üzerine, hem misafirlerimiz ile hem de sizerle eğitim ile ilgili güzel sözleri paylaşıyoruz. En iyi eğitimli kişi, yaşadığı hayatı en iyi anlayandır ( Hellen Keller ) İlk ve orta öğretim mutlaka insanlığın ve medeniyetin gerektirdiği ilmi ve fenni versin, fakat o...
  3. Şehitler Günü İle İlgili Sözler 2012

Şehitler Günü İle İlgili Sözler 2012

Şehitler Günü mesajları Şehitler Günü sözleri kısa Vatanımız için gözünü kırpmadan kanını döken şehitlerimizle ilgili söylenecek çok söz var melekler. Biz bazılarını sizler için derledik , paylaşıyoruz... Şehidin anası çekmesin acı derdi varsa bulunmalı ilacı Şehidin anası olur baş tacı Şehit anasına evlat olmalı… Nasıl öldü dedim nasıl ben ona, Mehmet’ler ölmez, Şehitler ölmez. Öldü...
  4. Selamlaşma İle İlgili Güzel Sözler 2012

Selamlaşma İle İlgili Güzel Sözler 2012

Selamla İlgili Sözler Selamlaşma İle İlgili mesajlar Bu yazımızda selamlaşma ile ilgili olarak ayet ve hadislerden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Siz, iman etmedikçe cennete giremezsiniz; birbirinizi sevmedikçe de iman etmiş olamazsınız Yaptığınız zaman birbirinizi seveceğiniz bir şey söyleyeyim mi? Aranızda selâmı yayınız Hadisi Şerif Çok esirgeyen Rabb'dan onlara bir de...
  5. 2012 Aşk İle İlgili Güzel Sözler Mesajlar

2012 Aşk İle İlgili Güzel Sözler Mesajlar

Aşk İle İlgili özlü Sözler Aşk Sözleri Özlü Bir türlü sevdiğinize kendinizi ifade edemiyor musunuz ? O halde aşağıda listelediğimiz birbirinden anlamlı sözleri bir inceleyin bakalım melekler, kimbilir sizi en iyi ifade edenine rastlarsınız :) Aşk oduna yanmayanın kalbi safi olmaz imiş. ( Eşrefoğlu) Aşk, insana vakar, ağırbaşlık, hatta güzellik verir. ( Bernard Show) Aşkı, aşktan başka...

Sayfayı Paylaş