gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

*MuTLuLuK*um Bitanem :)

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

DOST
    Bir gece habersiz bize gel
    Merdivenler gicirdamasin
    Öyle yorgunum ki hiç sorma
    Sen halimden anlarsin
    Sabahlara kadar oturup konusalim
    Kimse duymasin
    Mavi bir gökyüzümüz olsun kanatlarimiz
    Dokunarak uçalim.

insanlardan buz gibi sogudum,
    iste yalniz sen varsin
    Öyle halsizim ki hiç sorma
    Anlarsin.

*
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    Canım arkadaşım sana hislerimi anlatırken bu şiirle başlamayı uygun buldum.Çünkü öyle.Sen benim halimden anlıyorsun ben de senin.Birlikte üzülüyor birlikte gülüyor birlikte ağlıyoruz.Kimi zaman çocuklar gibi coşuyor,kimi zaman kumrular gibi düşünüyor,kimi zaman çılgınlar gibi eğleniyor ama birbirimizden hiç sıkılmıyoruz.neden ???Çünkü biz dostuz.Gitmesek de ,görmesek de,dokunmasak da orda ,uzaklarda birbirimizin dostu olduğumuzu biliyoruz....Umarum dostluğumuzun arasına hiçbirşey girmez ve biz daima ölene dek bu şekilde kenetlenmiş hatta daha sıkı bir şekilde bağlanmış oluruz...Yazacak daha çok şey var ama ne bu satırlar yeter ne de benim gücüm.Kalbimi biliyorsun zaten öyle geniş ki kalbimde yerin....

Seni çok seviyorum canım Funda'm,bitanem,kuzu kulağım :)

Sen hep mutlu ol ki ben de olayım :)Üzülüp de üzme beni olur mu :)

Son düzenleme: 29 Aralık 2009
  2. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    allah dostluğunuzu bozmasın inşallah dostluk kolay kazanılmıyo gerçek dostluğu bulmuşsanız kiii bulmuşsunuz kaybetmeyin bu devirde en kıymetli şey gerçekten

3. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

neslimmmmm :uhu: :uhu: canım benim yüzü güzel yüreği güzel hayalim,arkadaşım,dostum,herbişeyim....

seni iyiki tanımışım,görüşemezsek de yüzyüze,hergün burdan görmek seni,yanımda olduğunu hissetmek öyle güzel ki...

bende öyle güzel cümleler yok,anam 2kelimeyi bir araya getiremem ben :dil::dil:
    ama çok güzel bir söz var bildiğim onu yazıyım sana olma mı :):)....

dost dediğin matematiksel olmalı,
    sevinci çarpmalı,üzüntüyü bölmeli,geçmişi çıkarmalı,yarını toplamalı,ve en en önemlisi de senin gibi kocaman kucak açmalı......

^^^^^^seviyorum seni hayal'im^^^^

*MuTLuLuK*um Bitanem :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nihat Doğan - Bitanesinden Bitanesine

Nihat Doğan - Bitanesinden Bitanesine

Sen bana Allah'in verdigi bir ödülsün Sen bana cennetten bir gülsün,gülücüksün Helalim alin yazim,baharim diger yarim Sensizlik ölüm bana havam,suyum,ekmegim,asim Bitanesinden Bitanesine Can tanesiden can tanesine Ben sensiz yapamiyorum Gül tanesinden gül tanesine E duy sesimi Ben seni sevmekten bikmayacagim Tek seni sevmekten usanmayacagim Helalim alin yazim,baharim diger yarim Sensizlik...
  2. bitanem değermiydi

bitanem değermiydi

Gece oldu yine, yalnızlık hırkamı giydim bekliyorum. Anılar masanın üzerinde duruyor mavi kaplı defterimin atında, ağlıyor kelimeler kalemimden dökülen her hatıraya. Ay parlak hiç olmadığı kadar aydınlık bir yüzüm var şimdi oturduğum koltuğumdan bana bakan Ay'a el sallıyorum, gülmek gelmese de içimden. Yalnızım bir çocuk gibi bekliyorum. Babama dedim ki dün; “Bana elma şekeri alır mısın?...
  3. Sensizlik Zor Geliyor Bitanem

Sensizlik Zor Geliyor Bitanem

sensizlik zor gelir artık bana Zor Geliyor Birtanem Hayalin gözlerimde ismin her an dilimde Küllenmeyen hasretin kor geliyor birtanem Ne olurdu kalsaydık ellerin ellerimde Yokluğun Cehennemle bir geliyor birtanem Sen giderken damlaydı gözyaşlarım sel artık O Cennetim bildiğim yüzün bana el artık Bir mucize olsun da yalvarırım gel artık Hayalinle yaşamak ar geliyor Birtanem...
  4. Bitaneme Teşekkürler(=

Bitaneme Teşekkürler(=

Gecenin bu saatinde sıkıntılar içinde kıvranırken benim tatlım,bitanecik meleğim ,Gizemli Kıs:kiss:beni mutlu etmek için yolladığı bu bana özel şiiri sizlerlede paylaşmak istedim meleklerim .Kendisine sizlerin huzurunda çok teşekkür ederek ve kendisini çoookk sevdiğimi söylemek istedim:ar4fd::ar4fd: Sen benim bitanemsin Gizemlimmmm:kiss: Seni Çok Seviyorum Meleğiiimm:kiss::mery: Yağmurdu...

Sayfayı Paylaş