gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nalan - Baş Belası

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Bu bir gençlik hatası değil Hayatımın hatası Seni gördüğüm güne
    Seni sevdiğim güne
    Lanet olsun baş belası
    Olmaz olsun aşk çok acı

Bende nasibini alanlardanım aşktan
    Bende deli gibi yananlardanım aşktan
    Bende senin gibi aldananlardanım (kaybedenlerdenim)
    Bitti sözüm kalmadı...

Nalan - Baş Belası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem Karaca - Namus Belası

Cem Karaca - Namus Belası

düştüm mahpus damlarına öğüt veren bol olur toplaşan o öğütleri burdan köye yol olur ana baba bacı kardaş dar günümde el olur namus belasına kardaş döktüğümüz kan bizim hep bir halli turhalliyiz biz bize benzeriz yüz bin kere tövbe eder gene şarap içeriz at bizim,avrat bizim,silah bizim,san bizim namus belasına kardaş yatarız zından bizim kız gelinim suna boylum doyamadan biz bize...
  2. Hakan Peker - Gönül Belası

Hakan Peker - Gönül Belası

Bu kaçıncı yalnızlık Bu kaçıncı haykırış Yine mi ayrılık var Özlemekmiş kaderim İçimde çaresizlik Gözümde çiğ tanesi Yatağımda sensizlik Elimde resmin kaldı Rüzgarın çığlıkları Ortak oldu sesime Ne gelen var ne giden Üşüyorum, soğuk gece Olmaz olası gönül belası Senden geriye şimdi ne kaldı Olmaz olası gönül belası Senden geriye şarkılar kaldı
  3. Nalan - Gönül Belası

Nalan - Gönül Belası

Kabuslara katlanmaktansa Artık vazgeçtim rüyalardan Ayrılıklara katlanmaktansa artık Vazgeçtim sevdalardan Bunca yıl neler çektim bir ben bilirim Yalnız kalmak uğruna vazgeçtim Eksik olsun bu gönül belası Gözlerim ağlamaktan usandı Olmaz olsun bu gönül belası Ağzımı açmaya halim kalmadı Eksik olsun bu gönül belası Dudaklarımda zehir olup aktı Olmaz olsun bu gönül belası Öldürdü...
  4. Nalan - Affet

Nalan - Affet

Benim derdim senle değil kendimle Yüreğimle yeminimle Benim derdim senle değil gecemle Ah cehennem gecelerle Yıllar yaksada gördükçe resmiNİ Yıllar sussada andıkça ismiNİ Affet yanıyorum affet Hataları affet isyanımı affet Affet ağlıyorum affet Bir günaha mahkum kaderimi affet Yaşıyorum dargın bana yarınlar Küskün bana ah yarınlar Biliyorum neden suçlu çizgiler Yüzündeki yorgun...
  5. allahın belası deyiminin anlamı

allahın belası deyiminin anlamı

Allah`In Belâsı Deyiminin Anlamı Nedir? Allah`In Belâsı Deyimi ne anlama geliyor Allah`ın belâsı Deyiminin Anlamı, Açıklaması Allah`In Belâsıne demektir ?

Sayfayı Paylaş