gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Narenciye sıkacakları nar suyunu çıkarabiliyormu?

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

nar suyu sıkacağı nar ve narenciye sıkacağı katı meyve Kızlar birkaç gündür araştırıyorum ama bir türlü tatmin edici bilgiler bulamadım şimdi şöyle diyeyim evimizde katı meyve sıkacağı var ama ben özellikle nar suyu çıkarabilen birşeyler arıyorum narenciye sıkacaklarının bu işi yaptığını söyleyenler oldu çevremden ama eğer sizlerinde bu konuda deneyimi varsa yardım ve fikirlerinizi bekliyorum evde nar suyu çıkaran arkadaşlar varsa bunu hangi makineyle yaptıklarını belirtirlerse sevinirim valla kafam çok karıştı narenciye sıkacağını özellikle nar suyunu elde etmek için istiyorum ama gerçekten etrafa sıçratmadan ve randımanlı bir biçimde çıkarıyormu oda var yani..

Narenciye sıkacakları nar suyunu çıkarabiliyormu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nar

Nar

(Granatapfelbaum / Granadier / Pomegranate / Rümman / Punica granatum / Pommegranate / Grenadier) Haziran-temmuz aylarinda kirmizi renkli çiçekler açan, iki ile bes metre boylarinda agaççiklar. Gövdeleri gayri muntazamdir. Yapraklar karsilikli, kisa sapli ve kirmizi kenarlidir. Çiçekler kismen sapsiz, tek tek ve birkaçi birarada bulunur. Çanak yapraklari kirmizi renkli, dökülmeyen ve etlidir....
  2. bocsh - Narenciye Sıkacağı

bocsh - Narenciye Sıkacağı

bocsh - Narenciye Sıkacağı • 0.8 lt. Kapasiteli Ayrılabilir, Ölçekli, Büyük Meyve Suyu Haznesi • Büyük/Küçük Meyveler İçin Universal Sıkma Başlığı • Sağa ve Sola Dönebilen Sıkma Başlığı Sayesinde Mükemmel Sonuç • Sıkma Başlığına Basarak Otomatik Açma-Kapama • Pratik Kablo Sarma Yeri • Kolay Temizlenebilir (Kap, Süzme Sepeti Gibi Parçalar Bulaşık Makinesinde Yıkamaya Uygundur.) • Toz...
  3. bocsh MCP 3507 - CereaLine Narenciye Sıkacağı

bocsh MCP 3507 - CereaLine Narenciye Sıkacağı

bocsh MCP 3507 - CereaLine Narenciye Sıkacağı • 0,8 lt.lik ayrılabilir, ölçekli meyve suyu haznesi • Sağa sola dönebilen sıkma başlığı • Sıkma başlığına basarak otomatik açma / kapama • Kablo sarma yeri • Toz girmesini engelleyen üst kapak • Ayarlanabilir posa ayarı • Otomatik Kablo Sarma • Toplam güç: 25 W.
  4. Nar Suyunun Faydaları

Nar Suyunun Faydaları

narın cilde faydaları nar suyunun zararları nar suyunun cilde faydaları hamilelikte narın gebelikte Nar denildimi akan sular duruyor bende:DBayılıyorum nar'a.Çok ahrika bir meyve bana göre,tadı görünüşü helede içini açtığımızda o tane tane küçük kırmızı boncuk gibi yemişleri ayrı bir güzellik:) Nar'ın kendisi kadar suyu da çok faydalı meleklerim.Buyrun okuyun ve mutlaka sizde nar suyunu...
  5. Narın ve Nar Suyunun Faydaları Nelerdir?

Narın ve Nar Suyunun Faydaları Nelerdir?

narın faydaları nar suyunun faydaları narın faydaları nelerdir Allah'ın yarattığı binbir çeşit meyveden biri narın faydalarından bahsedeceğiz sizlere melekler :) Kış geldiğinde gerek meyvesiyle, gerek sıkılıp içilen suyuyla bağışıklık sistemimizi kuvvetlendiren, gribal enfeksiyonlara karşı kalkan görevi gören narın diğer faydaları nelermiş makalemizden öğreniyoruz.. :tik: Nar meyvesinin...

Sayfayı Paylaş