gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Narın Faydaları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Narın Faydaları nedir? Oğlum çok seviyor narı yiyor da ama acaba zararları da var mı hoş ben faydalı olduğunu duydum ama Narın Faydaları nelerdir bilmiyorum işte

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Narın Faydaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nar Suyunun Faydaları

Nar Suyunun Faydaları

narın cilde faydaları nar suyunun zararları nar suyunun cilde faydaları hamilelikte narın gebelikte Nar denildimi akan sular duruyor bende:DBayılıyorum nar'a.Çok ahrika bir meyve bana göre,tadı görünüşü helede içini açtığımızda o tane tane küçük kırmızı boncuk gibi yemişleri ayrı bir güzellik:) Nar'ın kendisi kadar suyu da çok faydalı meleklerim.Buyrun okuyun ve mutlaka sizde nar suyunu...
  2. Nar yağının faydaları

Nar yağının faydaları

nar yağı faydaları nar yagının faydaları yagi yağının yaginin faydalari Sağlığımız için tüketmemiz gereken gerek meyve olarak gerek meyve suyu olarak mutlaka almamız gereken narın faydaları saymakla bitmiyor.Sizlere böylesi mucizevi bir bitkinin yağı hakkında bilgiler vermek istiyorum.Nar yağı faydaları ve kullanımı hakkındaki bilgileri sizler için veriyorum Hazırlanış Biçimi : Nargiller...
  3. Kudret narı faydaları

Kudret narı faydaları

kudret nari faydalari kudret narı faydaları narının faydaları ballı narı ender saraç Kudret narı faydaları ve kullanımı ile ilgili bilgileri sizler için sunuyorum Diğer İsimleri: Papara, Acayip elma, Momordica charantina, Balsam apple, Momordica Kudretnarı (Momordica charantia): Turuncu-sarı renkte, şişkin meyveleri olan, 1-2 metre yüksekliğinde, ince gövdeli, tırmanıcı bir bitkidir. 20...
  4. Narın faydaları

Narın faydaları

Nar ve narın faydaları Nar taneleri ve suyu pek çok derdin devasıdır. Yaz mevsiminde serin meyve suyu veya ferahlatıcı bir kokteyl olarak tüketilen nar, sağlık bakımından da özellikle kış mevsiminde bol bol tüketilmesi gereken bir meyvedir. Narın insan sağlığına olan faydalarını saymakla bitirmek mümkün değil. Adeta bir ´ilaç´, hatta antibiyotik olan nar, özellikle bağışıklık sistemini...
  5. Kudret Narının Faydaları Nelerdir ?

Kudret Narının Faydaları Nelerdir ?

Kudret Narı Yararları nelerdir Kudret Narının faydaları Kudret Narı neye iyi gelir Alternatif tıp tedavilerinde kullanılan şifalı bitkilerden kudret narının faydalarını hep birklikte makalemizden öğreniyoruz melekler :) Kudret Narı Yararları •Kudret narı (mormordica) ile sindirim sistemi hastalıklarına doğal destek sağlanabilir. Kudret narı mide bağırsak rahatsızlıklarında ilk akla...

Sayfayı Paylaş