gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Nasıl Birisiniz?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

haydi herkes kisaca kendini ozetlesin...

kendimi ozetleyecek olursam ayrim yapmaksizin butun insanlara deger veririm yardim severim guleryuzluyum duygusal bir yapim var bi ağlayan görsem hemen ağlarım o kadar yani

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    ben biraz sinirliyim hayat bana güvenmemeyi öğretti kimseye güvenmem
    herşeye rağmen güler yüzlüyüm
    çok çabuk her ortamda sevilirim:D:D
    ecükde datluyum...

3. yasemin81

yasemin81 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sakın dos tları için herşeyı yapan kendi halınde biriyim

4. yenianne26

yenianne26 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    %50 sakın %50 sınırlı %100 guvenılır %100 sırdaş %100 dobra %100 merhametlı :)

Nasıl Birisiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nasıl Biriyiz...???

Nasıl Biriyiz...???

OCAK Hırslı ve ciddi kişiliktedirler. Öğrenmeyi ve öğretmeyi severler. İnsanların zaaflarını ortaya çıkarmayı severler. Çok eleştiriler. Akılı, planlı ve programlıdırlar. Duyarlı ve derin hisleri olan insanlardır. İnsanı nasıl mutlu edeceklerini bilirler. Bünyeleri kuvvetlidirler. Zor heyecanlanırlar. Romantiklerdir ama aşklarını ifade etmekte zorlanırlar. Çocukları severler, evcil ve sadık...
  2. Ameliyathane nasıl bir yerdir?

Ameliyathane nasıl bir yerdir?

Ameliyathane, içinde ortada bir ameliyat masası, masanın baş kısmında anestezi vermeye yarayan bir cihaz ve çok sayıda dolap ve çekmecenin bulunduğu bir odadır. Masanın tam tepesinde ameliyat sahasını aydınlatmaya yarayan büyük lambalar bulunur. Genellikle ameliyathanede hafif bir müzik çalar. İçeride anestezi verecek olan doktor hazırlıklar yapmaktadır. Maskeli ve steril yeşil ameliyat...
  3. şoklardayım nasıl bir erkek?

şoklardayım nasıl bir erkek?

kızlar çok samimi olduğum bir arkadaşım var 8 aylık evli,eşide çok dürüst iyi bir insana benziyor ailecek görüşüyoruz zaten dün arkadaşım birşey anlattı ki ağzım açık kaldı normalde azçok cinsel hayatlarımızı konuşurduk,onun eşi mesela saten gecelik meraklısıydı,eşinde saten gecelik görmeyi çok istiyordu buaraya kadar normal zevk meselesi dün arkadaşım yemek hazırlarken eşi duş alcam diye...
  4. reneeme nasıl bir melek?

reneeme nasıl bir melek?

merhaba ben reneesme beni tanıyan tanımayan sizce reneesme nasıl bir melek . herkes yorumunda özgürdür.:D:D bu hafta benim doğum günüm dolayısıyla ...
  5. Larenjit nasıl bir hastalık

Larenjit nasıl bir hastalık

Arkadaşlar larenjit diye bir hastalık varmış bilmem duydunuz mu?Bilen varsa yazarmı nasıl bir hastalık bu ?

Sayfayı Paylaş