gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Nasrettin Hocanın En Güzel Fıkraları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Nasrettin Hocanın En Güzel Fıkraları var mı acaba sizin sitenizde.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Nasrettin Hocanın En Güzel Fıkraları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nasrettin Hocanın En Komik Fıkraları

Nasrettin Hocanın En Komik Fıkraları

Nasrettin Hocanın En Komik Fıkraları içinde bir konu açın ya birazda gülelim hep stres hüzün keder olmaz ki ama :)
  2. Nasrettin Hocanın En Kısa Fıkraları

Nasrettin Hocanın En Kısa Fıkraları

Nasrettin Hocanın En Kısa Fıkraları lazım bana kısa olmasını şu yüzden istiyorum kardeşim ece ezberlemek istiyor :)
  3. Nasrettin Hocadan Kısa Fıkralar

Nasrettin Hocadan Kısa Fıkralar

Nasrettin Hocanın Fıkraları Nasrettin Hocanın Kısa Fıkraları Türk edebiyatının unutulmaz ismi Nasrettin Hoca'nın hem kısa hem de komik fıkralarını ezberlemek isteyen minikler ve neşelenmek isteyen siz meleklerimiz için paylaşıyoruz :D:D Acemi Bülbül Nasrettin Hoca bir gün komşusunun bahçesine girer.Bahçedeki armutları görünce dayanamaz.Bir tane yer,dayanamaz bir daha,bir daha derken...
  4. Nasrettin Hocadan Gerçek Fıkralar

Nasrettin Hocadan Gerçek Fıkralar

Nasrettin Hocanın Gerçek Fıkraları Nasrettin Hocanın Fıkraları Güldürdüğü kadar insanı düşünmeye de zorlayan Nasrettin Hocanın gerçek olduğuna inanınlan fıkralarını sizlerle paylaşıyoruz melekler :) SANATIN YARISI Nasreddin Hoca çocukken onu bir terzinin yanına çırak olarak vermişler. Aradan altı yedi ay geçmiş. Bir gün anacağı çocuğu yanına oturtup: - Anlat bakalım oğlum demiş bu kadar...
  5. Nasrettin Hocadan En Komik Fıkralar

Nasrettin Hocadan En Komik Fıkralar

Nasrettin Hocanın Fıkraları En Güzel Nasrettin Hoca Fıkraları Canınız mı sıkkın, keyfiniz mi yok, şimdi paylaşacağımız Nasrettin Hoca fıkralarıyla kendinize geleceğinize eminiz melekler :D:D Abdessiz kılmıştım hoca bir gün ağacın altında namaz kılıyormuş.namazı bittiken sonra allahım sen duvamı kabul et demiş ağaçtaki adam etmem demiş.hoca:etmessen etme bende zaten abdessiz...

Sayfayı Paylaş