Ne bela okusam ne lanet etsem bıktım artık!

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

 1. kaynanamdan bıktım babamdan bıktım
  Yaa Allah için ben bu kaynanamdan ve kocasından hatta oğlundan hatta şöyle söylüyüm eşimin bütün ailesinden bıktım, sıkıldım, usandım artık yaa. Nefretim nefreti de aştı artık anlatamayacağım bir hisse dönüştü. Kaynana deyip saygısızlık etmedim bana el kızından beter davrandı, tek kuruş paralarını istemedim bi de üstüne bizi borçlu çıkardı, kendi evimizde kiracı olarak oturalım dedim verdiğimiz para yetmedi başka kiracı aldı. Ben el evlerinde kiracı kaldım.

  Bütün bunlar yetmedi gibi bi de lanet olası borçlarını bize ödetmeye çalışıyolar. Eşim zamanında bi halt etmiş biz evlenmeden onlar istedi diye Digiturk almış. Benim haberim bile yoktu tabi biz kullanmadık, eşim de kullanmadı, onlar kullandı ama ben avukatlar beni arayınca farkına vardım.

  Senelerce taksitleri ödememişler kendi kullandıkları malın parasını eşime yıkıacaklar akılları sıra. Allah'ım bu nasıl bir anne baba yaa. Nasıl bir aile bu anlamıyorum yaa. Defalarca avukat beni aradı, eşim defalarca gidip söyledi ama hala ödememişler.

  Az önce de avukat aradı 2-3 gün içinde ödenmezse evinize hacze geleceğiz diyorlar. Ben napsam şimdi az yaa yeminle az. Lanet olsun para olsa zaten ödeyecek kurtulacam ama o da yok. Az uz bi para da değil. Napıyım ben yaa gidip evlerini başlarına yıksam şimdi haklı mıyım haksız mıyım.
  O kadar sinirliyim ki şu an ağlıyorum sinirimden. Eşimi çok sevmesem bunlara bir dakika bile katlanmazdım ama ahh ahh...
 2. canım sinirlenmekte haklısın ama eşini madem seviyosun boşver evlerini başına yıkıyım derken senin eşinle aran açılmasın allahım büyüktür sen sabır et gidipte kötü olma onlarla herşeyin bir çaresi vardır dert veren allahım dermanınıda verir
  bu arada eşin ne diyo bu olanlara oda önemli sen üzme canını
 3. canım juju haklı sen suan sinirlisin dogal olarak bunda da sonuna kadar haklısın fakat kendi yuvanı düşün sevdiğin adam var ortada.ama y,nede birşeyler yapılmalı ya bi çıkar yolu olmalı yani. gidip konuşsan sen anlamazlarmı? nasıl anne baba anlayamadım valla
 4. Bu erkek anne babası olanlar hep böyle galiba sanki ömür billah erkek evlat onlara bakmak zorunda.Çok kötü bi durum ya Allah yardımcın olsun ne diyim ama tepkini göster bence bu zamana kadar susmuşsun ama yeter bence sen çekiyosun ceremesini kendini üzüp yıpratmaya değmez koy tavrını ortaya inş. herşey düzelir canım Allah yardımcın olsun..
 5. bizim millet bunu kafasina yerlestirmis oglun varsa herseyi yaoucak canim moralini bozma aynisini bende yasiyorum...
 6. canımm hayalimmm ya çook haklısın ama yndede sakin ol canımm bunlar nasıl anne baba bende anlayamadım sen el kızısın peki oğulları :S zaten kendi evladını düşünmeyen seni hiç düşünmez canım hiç canını sıkma Allah büyüktür ne diim ....
 7. Kızlar sağolun canlarım benim şimdilik susuyorum ama eve haciz gelirse bu sefer gerçekten kıyameti koparacağım. Onlar cadı halimi hiç görmediler bi tanışsınlar bakalım.
 8. canımmmmm toprağımmm okuyunca çok üzüldümm.allah yardımcın olsun canım. ama öfkeyle kalkan zararla oturur. yaptıkları çok büyük yanlış sen doğrusunu yapmışsın ama böle insanlar ne laftan anlar ne sözden. onların içine biraz merhamet versin rabbim. merhametli olan insan onların yaptığını yapmazdı. gerektiği yerde dişini gösterme zamanın gelmişş canımm hakkını aramalısın ama beddua ile kötü söz ile değil. bol bol dua et.kötünün şerrinden allaha sığın. rabbim saana edalar ihsan eylesin.
  yar ve yardımcınnn canımm üzülme ve karşılarında dimdik dur. :kiss:
 9. Saol toprağım öyle yapıyorum ama nsan bazen sinirleniyor işte. Kayınvalidem de 5 vakit namaz kılar ama bu yaptıklarıyla o namazlar kabul oluyor mu çok merak ediyorum.
 10. zaten iyilerin şansı olmazmış be canım el üstünde tutsanda bu böyle allah sabır versin valla ne diyim.
  ama bu dünyanın öte tarafıda var sen saygısızlık etme bir kulağından girsin ötekinden çıksın..

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. kocamdan biktim

  ,
 2. kaynanamdan bıktım

  ,
 3. bıktım kocamdan

  ,
 4. kiracı olmaktan bıktım