gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Ne olduğunu anlamış değilim

Konu, 'Üye Yardım Bölümü' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

Foruma giriş yaparken üye adımı ve şifremi yazıyorum giriş yapıyorum ama son mesajları göremiyorum girmemişim gibi kullanıcı adı sifre yazıyo ama herangi bi bölüme tıkladığımda giriş yapmışım gibi üye adım yazıyo mesaj atıyorum foruma tıklayınca giriş yapmam gerektiğini görüyorum bunu 2 bilgisayardan da denedim böyle oldu sorun ne ve ben derdimi anlatabildimmi acaba? :S

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    ben anladım seni canım ..sorun sennn pcde falan değil...
    sorun serverde.. ama halledemiyoruz çünkü sadmin şehir dışında...o dönünceye kadar idare edicez cnm :kiss:

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hadi yaa :( anladım o zaman bekleyeyim

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    sorun düzelmediği icin forumda rahat gezemiyorummmm

Ne olduğunu anlamış değilim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlilik Nedir,Ne Değildir

Evlilik Nedir,Ne Değildir

Evlilik,küçük bir çocukken düşünmeye başladığımız ve yetişkinlikte dahi hakkinda yeni yeni fikirlerimizin oldugu bir kavram,kurum ve olgudur.Evlilikle ilgili kendimize ilk soracağımız,kuşkusuz evliliğin ne olduğudur. Evlilik Nedir,Ne Değildir *Huzurdur,kargaşa ortamı değildir. *Yardımlaşma ve dayanişmadır. *Sorumluluğun azalmasıdır,iki kat artması değildir. *Sosyal ortamda hanim ve bey...
  2. Hipnoz Nedir, Ne Değildir?

Hipnoz Nedir, Ne Değildir?

1 - Hipnoz nedir? 2 - Hipnoz olan kişi, bir daha uyanamazsa ne olur ? 3 - Sırlarımı hipnoz altında söyler miyim ? 4 - Herkes hipnoz olabilir mi ? 5 - Herkes hipnoz yapabilir mi? Her seyden önce Hipnozun uyku olmadığını bilmekte fayda mülahaza ediyorum. Her ne kadar hipnosis Yunanca da uyku anlamına gelse de (hatta Yunan mitolojisinde uyku tanrısının adı olsa da) yapılan elektrofizyolojik...
  3. Hiçbir şey senle olduğumuz gibi değilmiş.

Hiçbir şey senle olduğumuz gibi değilmiş.

Öylesine serseri bir gün geçiyordu saatlerimden, öylesine serseri bir hafta geçiyordu günlerimden, öylesine serseri bir ay geçiyordu haftalarımdan, aylarımdan yıllarımdan ömrümden... Parça parça öldürüyor yokluğun, azar azar bitiveriyorum. Her şeyi güzel eden senin varlığınmış; çok yazık; Çirkinlikleri görmeme engel, senin bana taktığın cennet gözlükleriymiş. Bu aşk bitti sevgili, bu...
  4. Aşık Olduğum Değil .......

Aşık Olduğum Değil .......

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş