Ne yapcğmı bilmiyorum :(

Eğer ki bir karar vermişsen, bu kararın onun hoşuna gitsin yada gitmesin uygula... Nasıl ki onlar istemediklerinde söylüyorlarsa sende söyle ki zaten söylemişsinde. Onun sana duygu sömürüsü yapıp seni etkilemesine izin verme, etkilenme... Kararında ciddi olduğunu açıkça söyle ve gerekirse onunla görüşme. Er yada geç kabul edecektir.

İnsan ne kadar severse sevsin, istenmiyorsa o seven kalbi alır yerinden söker, ezer. Gurur denen birşey varya, istemeyeni nasıl istiyor ve nasıl yapışıyor, akıl mantık almıyor:S

Hakkında ve onun hakkında en hayırlı olanı olsun...

Bak canım şuan nekadar sağlıklı düşünüyorum bilmiyorum ama vicdanla aşk olmaz acımakla aşk olmaz sevmiyorsan dünyanın en iyi insanı bile olsa olmuyor.Birazda kendini düşünmen gerek hayatta unutma hayat senin sadece başkalarını değil kendinide mutlu edip düşünmelisin.

bence hislerini söyle açık aık...

olmuyosa olmaz zorlamanın alemi yok bence

haa ama derse ki ölürüm öldürüürüm vs...çok ta tın de hiç bi şey yapamaz kuru laf kalabalığı yapmasın:tik:

kurtulduguna sevindim ama bu kadar kolay degil hepiniz laf kalbalıgı diyosunuz ama bizim burda çocuk kendini bıçakladı bide sevgilisinide bıçakladı:(

bak canım senin yaşadıklarını yaşadım hepte devam ettim şuan öyle bi ilişki içindeyimki keşke geçmişte devam etmeseydim diyorum zaman geçtikçe herşey daha zorlaşıyor küçücük dağğğ kocamna oluyor kararlıysan ayrıl emin ol şuankinden mutlu olacaksın. sağlıcakla kall kararlı ol ve uygula!!!!

ilişki bitimek

eğer bir ilişkiyi bitirmek konusunda sıkıntı çekiyorsan karşındaki seni konuşmalarından anlamıyorsa ve sende kararın kesinse atalarımızın yaptığı gibi yap eline kağıdı kalemi al kalbindne geçenleri tek tek derlerini endişelerini ve onu neden bırakmak istediğni tek tek yaz ve zarfa koy ona gönder

ama mail atma yazılı olsun bu hem rahatlarsın hemde ne kadar anlatmak isteyip anlatamadığın şey varsa kalemle birlikte yazıya akar gider.. sonrasına karışma muhattap olma

denendi ve onaylandı

Canım daha yolun başındayken ondan korkarak birşeyi gerçekleştiremeyeceksen peki ya birgün iş işten geçtikten sonra neler olur hiç düşünüyormusun? aşk aynı zamanda özgürlük demektir sen özgürce hareket edemeyeceksen onunla birlikteyken nasıl devam edersin. yani bence fazla düşünme ve bitir, içindeki sesi dinle, kuru tehditlerden de korkma!!!

biraz cazgır ol onun gözünde kötü görün makyaj falan yapma bakımsız ol aldatmış nmrlarına yat oyun hazırla ona aldatmış gibi inanki nfrt edecektir sndn

Geri