gebe
  1. şeker..

şeker.. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ne yemek yapsam konusunda hergün kafa patlatıyorum yardım edin

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında şeker.. tarafından paylaşıldı.

:d015:arkadaşlar merhaba ben ne yemek yapsam konusunda yardım istiyorum

ne yemek yapsam konusunda hergün kafa patlatıyorum yardım edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. melekler ne yapayım kafayı yemek üzereyim yardım edin lütfen

melekler ne yapayım kafayı yemek üzereyim yardım edin lütfen

kafayı yemek üzereyim ilk olarak böyle bir siteyi bulmak beni çok mutlu etti. umarım benide aranıza kabul edersiniz. benim sorunum şu üniversiteden bu yana tam 5 yıllık bir ilişkim var artık evlenelim dedik ama sevgilimin ailesi istemedi bir sürü bayaneyle beraber. 2 yıldır evlenmeye çalışıyoruz bu arada. bende anneme dedim ki anne sevgiim tek başına beni istemeye gelirse şaşırma dedim oda ben...
  2. ne oLur yardım edin:(

ne oLur yardım edin:(

merhaba arkadaşlar.. benim derdim eşim.. onunla çok sorunlarm var.. napacağımı bilemez bi durumdayım 3 tane çocuğum var .. boşanmayı düşünüyorum ama bi çıkar yol bulamıyorum çünki hiç bi güvencem yok ailem yok bi tane üvey annem var onun yanına gitsem 3 çocuka nereye kadar eşim alkolik bi insan içince başka bir insan oluyo. çocuklarımla ben napıcamızı şaşrdık dünyamızı zindan ediyor. ne olur...
  3. Perde Nasıl Seçilir bu konuda yardım edin

Perde Nasıl Seçilir bu konuda yardım edin

Selam arkadaşlar ben perdelerimi yenilemeyi düşünüyorum sizden de yeni perdelerimin modelleri konusunda bir kaç örnek öneri istiyorum bana mümkünse Perde Nasıl Seçilir yardım eder misiniz?
  4. kötü mü yaptım ne olur yardım edin

kötü mü yaptım ne olur yardım edin

mrb arkadaslar benim sorunum şu:erkek arkadasımla cok iyi giden bir ilişkimiz vardı.bazı konularda duyarsızdı ama en azından beni anlamaya calısıyordu her kavgamızda.neyse.bir de cok samimi bir arkadasım var.biz hep ücümüz gezer dolasırdık arkadasım ve sevgilim de cok iyi anlastılar.onlardan hic şüphe etmedim hala da etmiyorum ama sorun şu ki benim tayinim cıktı ve onlarla yasadıgım sehirden...
  5. ne yapmalıyım yardım edin

ne yapmalıyım yardım edin

mrb benim bir arkadasım var ama cok yakınım kardesım dıyelim 1 haftadır okuldan kacıyo bana haber falan vermıyo bisey sorunca beni tersliyor ben yakın davrandığım zaman sanki onu sıkmıs bunaltmıs hıssedıyorm yüz ifadesindende öle anlasılıyor son 2 gündür falan yıne okuldan kactı ve beni gördüğünde selam vermekten acız oldu bi hatada yapmadım ve son günlerde düsmanı olan kısıyle benden daha...

Sayfayı Paylaş