gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Nefise Karatay'ın Güzellik Sırları

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

nefise karatay güzellik sırları nefise karatay cilt bakımı ın güzellik sırları [​IMG]
    Nefise gerçekten çok beğendiğim bir bayan.Yüzü olsun fiziği olsun gerçekten çok hoş.Peki merak ediyor musunuz nasıl oluyor da bu kadar güzel kalabiliyor.Onca makyaja ,föne boyaya rağmen saçları ,cildi nasıl böylesine güzel.Bakın sırrı neymiş güzel mankenin...

Ünlü manken ve oyuncu Nefise Karatay, güzelliğini kayısı çekirdeği kremiyle koruduğunu söyledi.
    Manas Evleri'nin MalatyaPark AVM'deki organizasyonunda hayranlarıyla buluşan ünlü manken ve oyuncu Nefise Karatay, sevenlerine imza dağıtıp, bol bol fotoğraf çektirdi. "Güzelliğimi kayısı çekirdeği kremiyle koruyorum" diyen Nefise Karatay, kayısıdan da günde birkaç tane yediğini ve faydasını iyi bildiğini söyledi. Malatya'nın dünyaca meşhur kayısısından giderken götüreceğini söyleyen Karatay, gördüğü ilgiden dolayı memnun olduğunu ifade etti.

Nefise Karatay'ın Güzellik Sırları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlülerin bitkisel güzellik sırları

Ünlülerin bitkisel güzellik sırları

ünlülerin güzellik sırları, bitkisel, önerileri, uygulamaları, bakımları ve dahası burada arkadaşlar Ekranlarda gördüğünüz ve güzellikleri ile başınızın döndüğü, ünlülerin bitkisel güzellik sırlarını bizde sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler:A PINAR ALTUĞ: KİRPİKLERE BADEM YAĞI Ünlü oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ geceleri yatağa girmeden önce kirpiklerine badem yağı sürüyor. Ayrıca cildinin...
  2. güzelleşmek için güzellik sırları

güzelleşmek için güzellik sırları

güzellik tüyoları güzellik sırları Şüphesiz ki hangi yaşta olursa olsun, her kadın her daim güzel omlak ister, daha da ister çok daha ister. Biz de bir kadın sitesi oalrak, hemcinslerimize güzelleştiren güzellik tüyoları sunuyor ve tıpkı sizin gibi bahtınızda güzel olsun Melek'ler diyoruz :) Cilt rengine uygun ruj seçimi… Dudaklar, yüzün ifadeyi en iyi yansıtan bölgesi. Ruj renginiz,...
  3. Nefise Karatay'ın Gelinliği modelini merak ediyorum

Nefise Karatay'ın Gelinliği modelini merak ediyorum

Selam arkadaşlar duydum ki Nefise Karatay Yusuf Day ile evlenmiş acaba gelinliği nasıl bir şeydi merak ettim mümkünse Nefise Karatay'ın Gelinlik modelinin resmini paylaşır mısınız:)
  4. Nefise Karatay'ın Harika Gelinliği Arzu Kaprol'dan ...

Nefise Karatay'ın Harika Gelinliği Arzu Kaprol'dan ...

Nefise Karatay gelinlik modeli Nefise Karatayın giydiği gelinlik Sevgili melekler, bildiğiniz üzere Nefise Karatay bu haftasonu Yusuf Day ile hayatlarını birleştirdi. Düğünde Nefise Karatay gelinlik seçimi çok beğenildi. Bu şık ve sade gelinlik Arzu Kaprol imzasını taşıyor :) Nefise Karatay'ın giydiği sade gelinliği ünlü modacı Arzu Kaprol hazırladı. işte sade ve güzel gelinliği ile...
  5. Fransız kadınlarının güzellik sırları

Fransız kadınlarının güzellik sırları

fransız kadınları,fransız kadınları güzellik,fransız kadınlarının güzellik sırları,fransız kadınlarının güzellik önerileri Zarif ve aynı zamanda seksi görünümleri ile dikkat çeken Fransız kadınlarının güzellik sırlarını merak etmiyor musunuz? Doğal görünümleri ile çoğu zaman çaba göstermeksizin, zahmetsiz bir güzelliğe sahip oldukları düşünülür ama işin aslı öyle değil. Anahtar kelimemiz...

Sayfayı Paylaş