gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

neler oluyor bana :((

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

bugün dr.a gittim psikiyatriye depresyon ilaçları verdi aslında tam olarak bunu idrak edemiyorum :S:S:S ilerleyen günlerde yaşayarak durumu göreceğim düşündüğüm şey kilo alırım diye korkuyorum :cry: yada bi etkisi olacak mı kii ben kendimi bildim bileli asabi çabuk parlayan biriyim sinirlendiğimde bedenim reaksiyon olarak titriyor ellerim ayaklarım buz kesiyor tepki olarak geçermi ki düzelirmi acaba :(

iyimi yaptım kötümü hiç bilmiyorum "mutsuzum" "üzgünüm" melankoliğimm :uhu:

gözlerim sulu sulu tutamıyorum kendimi anneme yakalanıyorum hakkımda yanlış düşünecek : (((

offffffffff

2. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: neler oluyor bana :((
    çoğumuzun genel rahatsızlığı bence bu kadar kafana takma inanıyorum ki bizde gitsek aynı ilaçlardan verir şimdi kendini hasta hissediyorsun dahada mutsuzsun çünkü dra da tescilledi artık ama böle düşünme rahat ol an olur gün olur değişir herşey

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

canım benim inşallah geçecek bu günler. bende aynen bu arralar böyleyim. sebebi ise çok takmak kafaya . çok takıyorum herşeyden bişi çıkarıyorum çok nalet bir durum yatarken başlıyorum ağlamaya eşimde kızıyor bana neden böyle yapıyorsun diye. ama spor yapıyorum çok rahatlatıyor beni oyalanacak bişiler bul canım benim :kiss:

4. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

dadlum bencede oyalanacak bişeyler bul aynısı bana da oldu ama ben oyalanacak biseyler bulmadım kafayı yiyiyordum zamanla düzeldi bende cok cabuk parlarımm ve cabuk sıkılırım yani buda benim normal halım inş düzelecek seninki canımm benim üzme kendini

5. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    canıım beniim önce sıkıntının ne olduğunu bul kendince sonra o moralini bozan şeyi düzeltmeye çalışş ama bazen hep oluyor böyle şeyler sebepsiz yere ağlarsın...hem kilo almaktanda korkma...kendine güsel ve faydalı meşguliyet bul...hobi edin mesela..sen varsan herşey süperdir..senin kendin dünyaya en büyük armağansın..hiç üzülme benim moderatörüm ...sıkma kendini relax ol...sallla hayatı gitsiin...

6. GuL_CiCeGi

GuL_CiCeGi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

canım benim herşeyi atma icine bitanem. birilerine paylaş. hatta fazla düsünmemeye caliş... inş düzelirsin tez zamanda canm benim...

7. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    ah be canım en diyimmm kimde yokki bende de varrr....fazla kullanma insanı bağımlı yapıyor o ilaçlar..sersemleştiriyor.hayatla bağın kopuyor..bence kullanma ama kullanman şartsa aşırıya kaçmaa....
    herşeyi kafana fazla takma çok bunalınca oturup ağla inan ii geliyooorr....kendine ancak sne ii bakabilirsinn:):)

8. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

sizleri fazla tanımıyorum ama pskologu pskiyatri bolumunu ve o sadece insanı bagımlı yapan ilacları cok ama cok iyi tanıyorum.... ilaç kullanımını hiç kimseye tavsiye etmiyorum cunku butun vucudun duzenini bozuyor, ilk baslarda işe yarıyormus gibi gelsede sonralarda bagımlılık yaptıgı için vucudu uyusturmaktan baska bir sey yapmıyor.. tabi doktorunsart dediğse bilemem ama benimde kullanmam gerekiyordu... pskiyatri bolumune giderken ben pskologa gitmeyi tercih ettim ve bana dedigi suydu insanları ve olan her seyi oldugu gibi kabullenmelisin.. hiç bir seyi değiştiremessin kendinden baskaa.. sabah erken saatlerde yuruyus temiz hava tavsiye etti.. ve her bunalım geldiginde sinir geldiginde dısarı cıkıp yurumemi tavsiye ettii... arkadasların dedigi gibi kendine uğraslar bulmanı ve yuruyus tavsiye ediyorum. yuruyusun bana faydası oldu umarım sizede olur... kendine iyi davran ve her zaman mutlu olman dileği ile.

9. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

çok tşkkr ederim arkadaşlar deneyeceğim bakalım kontrole gittiğimdeki durumuma göre ilaca ya devam edeceğim yada terapi ile sakin kalmayı deneyeceğim :)

10. ZiLaN

ZiLaN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

peki neden mutsuzsun canım,sorun ne
    önce bunları kafanda hallet
    sonra herşey daha güzel olacak inşallah...

11. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşlar güzellik uykularına başladım :S:S:S kendimle mücadele etmeye çalışıyorum ama yapamıyorum gündüzleri uyumaya balşadım geceleride uyku düzensizliğim var uyuyamıyorum dönüp duruyorum sabahta erkenden uyanıyorum :uhu: bedenim yorgun :cry: ama çok daha sakinim hemen tepki verip parlamıyorum eskisi gibi değilim ilaçlar işe yarıyor bu konuda :)

12. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Canım benim öncelikle çok geçmiş olsun diyorum:) DR gitmekle çok iyi yapmışsın ama doktorun verdiği ilaçlar tek başına durumunu düzeltmeye yetmez öncelikle hayatında seni sıkan üzen şeylerle yüzleşmeye bak hayatına format at seni rahatlatacak şeylerle uğraşmaya bak.Evet ilaçlar aşırı kilo yapıyor ben daha bundan 9 ay öncesi 53 kg dan 62 çıktım.Sakın kilo alıcam diye ilaçlarını ihmal etme önemli olan senin ruh sağlığın o dediğin sinirlilik anında aşırı reaksiyon göstermen titreme el ve ayakkta soğuma ağzımda ağız çevremde seğirme sinirlendiğimde beliriyor kafana hiç bir şeyi takma canım tedavini de aksatma çok geçmiş olsun tatlım:kiss:

13. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

canım ılacın yan etkılerıne bak bende kullandım...kı zayıflatıyor...bana gore..ben 49 kıloydum basladıgımda 47 46 ya kadar dustum..ılacı duzensız bıraktım:( ıstemeyerek cunku ben yıprandım..hayatımı bı ılaca baglı olarak yasadım...almadan duramıodum bı saat gecsın hergun aldıgım saatten ellerım ayaklarım tıtrıyordu...

sana tavsıyem kullan yemene içmene dıkkat et saatını sasırma kı kesınlıkle ama kesınlıkle duzensız bırden bırakma.....

14. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

senin bu sorunun inan benim 3 yaşındaki yeğenimde bile var çağın vebası aslında depresyon buda kendimizi artık işlerle meşgul etmemekten kaynaklanıyor oyalanmak için bişeyler bul kendine yada birilerine elinden geldiği kadar yadım etmeye çalış insanlara yardım etmekte insana huzur veriyor senin derdin varda senden daha dertlileride var hep bunu böle gör sıkıntılar ne zaman açığa çıkıyor biliyorum çekersin çekersin tam rahatım dertlerim bitti dersin işte o zaman asıl sıkıntı başlar rahatlık insana batar çünki insan rahatladığı zaman kendini dinlemeye zaman bulur sende yor kendini

15. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

ilgilerinizden tavsiyelerinizden dolayı çok teşekkür ederim canlarım :) evet bi meşgale bulmam gerekiyormuş :)

neler oluyor bana :(( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. **Ölüm anında neler oluyor?**

**Ölüm anında neler oluyor?**

ölüm anında neler oluyor ölüm anında yaşananlar neler olur aninda olur ölmenin belirtileri Ölüm anında neler oluyor? Kimi ışık görüyor, kimi de doktorları tepeden seyrediyor... 'Ölüm sadece belli bir an değildir' diyen bilim adamları bu müthiş gizemin peşine düştü. İngiltere ve ABD'deki doktorlar, ölümün eşiğine gelinen andaki deneyimleri anlamak için, kalp krizi geçiren hastalar...
  2. erkeklere neler oluyor?

erkeklere neler oluyor?

Erkekleri anlamıyorsanız,davranışlarına anlam veremiyorsanız bu yazı tam size göre.Neler oluyor bu erkeklere :) Bu adamlara neler oluyor? Biz mi çok fazla şey bekliyoruz? Hayır! Öyle saçma, anormal istekler içinde de değiliz. Sevmek, mutlu bir ilişki yaşamak çoğumuzun istediği ancak çağın hastalığı mıdır nedir, erkeklerin kodları mı değişiyor? Biz hayata tutunmak için mücadele verirken...
  3. Kelaynaklar Neden Yok Oluyor?

Kelaynaklar Neden Yok Oluyor?

kelaynaklar, yok olma sebepleri, nedenleri, araştırmalar, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Dünya üzerinde yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olan hayvanlardan biri de kelaynaklardır. Kelaynakların yok olmasının birçok nedeni vardır. Avcılık eskiden bazı kuşların yok olmasına neden oldu. Bozkırların ve geleneksel tarım yapılan arazilerin kaybı...
  4. Liposuction sonrası ne oluyor

Liposuction sonrası ne oluyor

liposuction, hakkında, sonrası, nasıl oluyor, bilgiler ve dahası burada arkadaşlar Bölgesel yağlar için mucize çözüm sunan liposuction hakkında liposuction sonrası hakkında bilgiler sunuyoruz bu makalemizde sizlere Melek'ler... Vücutta belli bölgelerde toplanan yağların vakum yardımı ile ince metal borular kullanılarak alınmasının (liposuction) ardından yağların bir yıl sonra kollara...
  5. adetim bitmiyor 16 günden beri hastayım yardım edin bana ne oluyor!!!!

adetim bitmiyor 16 günden beri hastayım yardım edin bana ne oluyor!!!!

slm melekler.5 aylık evliyim.adetim 5 gün geç geldi ve 15nde hastalandım ve doğum kontrol hapı kullanmaya başladım.(yasmin) daha sonra adetimin 5 günde bitmesini beklerken adetim 16 gün oldu hala bitmedi geliyor. dr gittim ultrasonda birşey görmediğini ufak kistlerimi atmış olabileceğimi söyledi. geçen ay korunmadık ama hastalandım hastalanınca da çocuğu erteledik ve doğum kontrol hapı...

Sayfayı Paylaş