gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Nereye baksam izlerin var

Konu, 'Çöplük' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

alinti

Nereye baksam izlerin var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mutluluğu nereye saklamışlar bakın..

mutluluğu nereye saklamışlar bakın..

İnsanoğlu mutluluğu hep hor kullanıyormuş... Hep şikayetçi hep bıkkınmış... Bir gün melekler mutluluğu saklamaya karar vermişler... Saklayalım zor bulunsun... Zor buldukları için belki kıymetini bilirler diyerek başlamışlar tartışmaya... Sorun büyükmüş... Mutluluğu saklamak kolay değilmiş çünkü... Kimisi: ''''Everest''in tepesine saklayalım''''demiş.kimisi: ''''Atlas okyanusu''nun...
  2. Arkadaşlarım İstanbul uydu görüntüsünü nereden izlerim

Arkadaşlarım İstanbul uydu görüntüsünü nereden izlerim

Teknoloji gelişti ve ben yakında istanbula gideceğim. İstanbulun uydu görüntülerini hangi linkten bulabilirim kızlar. Bari şehir büyük bakayımda adreslere aşikar olayım biraz diye düşünüyorum. Teşekkürler.
  3. nereye baksam tayt!!!!!!

nereye baksam tayt!!!!!!

yani artık bana gına geldi nereye baksam gitsem çoğu bayanın üzerinde tayt var hele birde giyen kişi kiloluysa bana göre hiç hoş durmuyor bayanlar artık değiştirin şu giyim stilinizi tayt olmasa acaba ne giyecektiniz merak ediyorum bide kısa bluz giyilince üstte hoş olmuyor bilmiyorum benmi abartıyorum ama bana göre tayt giyenler çok abartıyor dolabınızda artık değişik kıyafetlere yer açsanız...

Sayfayı Paylaş